FB pixel TP pixel
Visitors from the Galaxy
Visitors from the Galaxy

Monstrum z galaxie Arkana

Visitors from the Galaxy
Československo | 1981 | Komedie | Sci-fi komedie | 82 minut

Málokterý film je bezmocnější, nežli tato neumělá sci-fi splácanina, která nabízí od všeho trochu. Nepomohlo ani, že na scénáři spolupracoval Miloš Macourek, že režie se ujal uznávaný tvůrce animovaných filmů Dušan Vukotić. Film vypráví o hotelovém recepčním, jenž si spřádá velkolepé představy o živ...

Málokterý film je bezmocnější, nežli tato neumělá sci-fi splácanina, která nabízí od všeho trochu. Nepomohlo ani, že na scénáři spolupracoval Miloš Macourek, že režie se ujal uznávaný tvůrce animovaných filmů Dušan Vukotić. Film vypráví o hotelovém recepčním, jenž si spřádá velkolepé představy o životě ve vzdálené galaxii, aniž tuší, že skutečnost může být někdy děsivější nežli sebeodvážnější fantazie. Ocitne se tváří v tvář bizarní příšerce, dokládající, jak ani trikoví odborníci na Barrandově nedokázali vyvolat strach.

CSFD  40 %

Monstrum z galaxie Arkana online

Sledovat Monstrum z galaxie Arkana online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Monstrum z galaxie Arkana online, zda je ke stažení a zda má Monstrum z galaxie Arkana dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
český dabing | HD kvalita | od 1. 10. 2020
Zdarma

Monstrum z galaxie Arkana obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Monstrum z galaxie Arkana, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Monstrum z galaxie Arkana postavy.

Monstrum z galaxie Arkana recenze a hodnocení

Tvůj názor na Monstrum z galaxie Arkana?