FB pixel TP pixel
Right at Your Door

Mraky nad L.A.

Right at Your Door
USA | 2006 | Thrillery | 96 minut

Krátce poté co nezaměstnaný muzikant Brad vyprovodí polibkem manželku Lexi do práce, dojde v centru Los Angeles k explozi několika teroristických bomb. Přestože rozhlas varuje před toxickým spadem, vydá se Brad svou ženu hledat. Silnice jsou však uzavřeny armádou, a když vidí, jak vojáci bez milosti...

Krátce poté co nezaměstnaný muzikant Brad vyprovodí polibkem manželku Lexi do práce, dojde v centru Los Angeles k explozi několika teroristických bomb. Přestože rozhlas varuje před toxickým spadem, vydá se Brad svou ženu hledat. Silnice jsou však uzavřeny armádou, a když vidí, jak vojáci bez milosti zastřelí muže, který se pokusil ze zasažené oblasti uniknout, vrátí se vyděšený domů a s pomocí údržbáře Alvara hermeticky utěsní dům. Když se krátce poté objeví Lexi, odmítne ji pustit dovnitř, a to je počátek těžké zkoušky, která připomíná noční můru a nečekaným způsobem zamíchá osudy obou manželů. "

IMDb  62 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mraky nad L.A. online

Mraky nad L.A. online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Mraky nad L.A. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mraky nad L.A., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mraky nad L.A. postavy.

Mraky nad L.A. recenze a hodnocení

Ve filmu Mraky nad L.A. hrají Mary McCormack, Rory Cochrane, Tony Perez, Scotty Noyd Jr., Max Kasch, Jon Huertas, Will McCormack.

Film Mraky nad L.A. režíruje Chris Gorak.

Film Mraky nad L.A. má 96 minut.

Film Mraky nad L.A. není zatím nikde online.

Film Mraky nad L.A. není zatím kde sledovat.