FB pixel TP pixel
The Beacon
The Beacon

Mrtví mezi námi

The Beacon
USA | 2009 | Akční filmy | 98 minut

Bryn a Paul jsou manželé, kteří se pokouší zavést svůj život do starých kolejí, poté co zmizel a pravděpodobně se utopil jejich čtyřletý syn. Nastěhují se do bytu v okouzlujícím starém domě. Zanedlouho se ale začínají dít zvláštní věci. Bryn vidí ve výtahu malého chlapce, o kterém se později dozvídá...

Bryn a Paul jsou manželé, kteří se pokouší zavést svůj život do starých kolejí, poté co zmizel a pravděpodobně se utopil jejich čtyřletý syn. Nastěhují se do bytu v okouzlujícím starém domě. Zanedlouho se ale začínají dít zvláštní věci. Bryn vidí ve výtahu malého chlapce, o kterém se později dozvídá, že už je dávno mrtvý. Zemřel právě ve výtahu, který se utrhl zrovna ve chvíli, kdy se chlapec snažil utéct před svým násilnickým otcem. Bryn se rozhodne chlapcovu duši vysvobodit. Netuší, že dává v sázku svůj život.

Mrtví mezi námi obsazení

Herci: Teri Polo, David Rees Snell, Elaine Hendrix, Michael Ironside, Marnette Patterson, Ken Howard, Kelli Dawn Hancock

Režie: Michael Stokes

IMDb  46 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mrtví mezi námi online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Mrtví mezi námi online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Mrtví mezi námi dabing nebo titulky.

Mrtví mezi námi celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Mrtví mezi námi Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mrtví mezi námi recenze a hodnocení

Ve filmu Mrtví mezi námi hrají Teri Polo, David Rees Snell, Elaine Hendrix, Michael Ironside, Marnette Patterson, Ken Howard, Kelli Dawn Hancock.

Film Mrtví mezi námi režíruje Michael Stokes.

Film Mrtví mezi námi má 98 minut.

Film Mrtví mezi námi není zatím nikde online.

Film Mrtví mezi námi není zatím kde sledovat.