FB pixel TP pixel
Dead Man
Dead Man

Mrtvý muž

Dead Man
USA | 1995 | Westerny | Indiáni | 121 minut

Bill Blake putuje k západním hranicím Ameriky někdy v druhé polovině 19. století. Cestuje vlakem napříč zemí za prací a když neuspěje, stává se po sérii nehod štvancem. Zbloudilý a ošklivě zraněný se setkává s velmi podivným, odevšad vyobcovaným indiánem, který se jmenuje Nikdo. Příběh, díky Nikomu,...

Bill Blake putuje k západním hranicím Ameriky někdy v druhé polovině 19. století. Cestuje vlakem napříč zemí za prací a když neuspěje, stává se po sérii nehod štvancem. Zbloudilý a ošklivě zraněný se setkává s velmi podivným, odevšad vyobcovaným indiánem, který se jmenuje Nikdo. Příběh, díky Nikomu, zavádí Billa Blakea do komických a nebezpečných situací. Zatažen do světa plného krutosti a zmatku, otevírá Bill oči. Jako by se ponořil do odlesku zrcadlové stěny a vynořil se v dosud neznámém světě, který existuje na druhé straně zrcadla.

Hrají: Johnny Depp, Gary Farmer, Crispin Glover, Lance Henriksen, Michael Wincott, Eugene Byrd, John Hurt

Režie: Jim Jarmusch

IMDb  77 % Kinobox  79 %

Mrtvý muž online

Sledovat Mrtvý muž online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mrtvý muž online, zda je ke stažení a zda má Mrtvý muž dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 8. 2022
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mrtvý muž zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 063 981 Kč
Návštěvnost v českých kinech
50 006 diváků

Mrtvý muž recenze a hodnocení

Ve filmu Mrtvý muž hrají Johnny Depp, Gary Farmer, Crispin Glover, Lance Henriksen, Michael Wincott, Eugene Byrd, John Hurt.

Film Mrtvý muž režíruje Jim Jarmusch.

Film Mrtvý muž má 121 minut.

Film Mrtvý muž vidělo v českých kinech 50 006 diváků.

Film Mrtvý muž můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Mrtvý muž je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.