FB pixel TP pixel
Dances with Wolves

Tanec s vlky

Dances with Wolves
USA | 1990 | Westerny | Indiáni | 181 minut

Poručík Dunbar, těžce zraněný v bitvě s konfederační armádou, je dekorován jako hrdina a poslán na vlastní žádost do opuštěné pevnosti na západní hranici. Spřátelí se s osamělým vlkem a pokouší se navázat kontakt s poblíž žijícím kmenem Siouxů. Přízeň obezřetných indiánů si získá informací o blížící...

Poručík Dunbar, těžce zraněný v bitvě s konfederační armádou, je dekorován jako hrdina a poslán na vlastní žádost do opuštěné pevnosti na západní hranici. Spřátelí se s osamělým vlkem a pokouší se navázat kontakt s poblíž žijícím kmenem Siouxů. Přízeň obezřetných indiánů si získá informací o blížícím se stádu bizonů. Jazykové problémy mu pomáhá překonat ovdovělá Stojí s pěstí, kterou jako dítě bílých osadníků Indiáni unesli. Dunbar, přejmenovaný Siouxi Tančí s vlky, začne žít v indiánské osadě. Líbí se mu jejich způsob života, v němž nachází smysl další existence. Když se chystá jeho svatba se Stojí s pěstí, je Dunbar zajat oddílem kavalerie, který s ním zachází jako se zrádcem. Siouxové ho osvobodí a zabijí většinu vojáků, ale Dunbar raději se Stojí s pěstí kmen opouští, aby nepřivolal pomstu kavaleristů.

IMDb  80 %
Voyo
Westerny na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Tanec s vlky online

Tanec s vlky online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Tanec s vlky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tanec s vlky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tanec s vlky postavy.

Tanec s vlky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tanec s vlky, které najdeš na našem webu.

9 skvělých filmů, jejichž prodloužené verze se moc nepovedly
9 skvělých filmů, jejichž prodloužené verze se moc nepovedly
28.04.2021 17:00:00 | Tipy na film

Režisérské sestřihy mohou filmy výrazně obohatit či dokonce zcela zásadně změnit. Někdy se to ale nepovede a z prodloužené verze známého bijáku vypadne roztahané bláto, u kterého si chcete vypíchnout obě oči. Toto jsou ukázkové příklady.

55 nejlepších filmů delších než tři hodiny
55 nejlepších filmů delších než tři hodiny
20.05.2020 | Tipy na film

Ošklivé počasí, svátky, prodloužený víkend. Během roku máme spoustu příležitostí najít si trochu více času na delší filmový zážitek. Pokud vás už unavuje binge watch seriálových sezón a raději byste si doplnili vzdělání o pekelně dlouhé filmové klasiky, tak jsme vám vybrali 55 nejlepších snímků delších než 180 minut.

10 filmů na které se můžete podívat s mámou
10 filmů na které se můžete podívat s mámou
05.06.2018 | Tipy na film

Aniž bychom chtěli všechny mámy házet do jednoho pytle, jedno mají všechny společné: když už se konečně dostanou k televizi, chtějí u ní zpravidla vypnout. Jistě, i mámy koukají na akčňáky, horory nebo třeba dokumenty. Ale my moc dobře víme, že to nemají lehké a většinu času jsou prostě „rády, že jsou rády“. A nejradši u telky s nějakým dobrým jídlem a pitím relaxují, popřípadě se dojímají. Následující desítku filmů jsme proto prověřili přímo u našich vlastních matek a doufáme, že si jí užijí i ty vaše.

Tanec s vlky zajímavosti

Rozpočet
22 000 000 $
Celosvětové tržby
424 208 848 $
Tržby v USA
184 208 848 $
Tržby v českých kinech
16 191 841 Kč
Návštěvnost v českých kinech
794 885 diváků
Počet Oscarů
7 vítězství, 12 nominací

Tanec s vlky recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
25.01.2010 9:23:00

Neco jako Avatar, ale je tam min modrych mimozemstanu.

 100 %

Ve filmu Tanec s vlky hrají Kevin Costner, Mary McDonnell, Graham Greene, Rodney A. Grant, Floyd Red Crow Westerman, Robert Pastorelli, Charles Rocket.

Film Tanec s vlky režíruje Kevin Costner.

Film Tanec s vlky má 181 minut.

Film Tanec s vlky měl rozpočet 22 000 000 $.

Film Tanec s vlky vidělo v českých kinech 794 885 diváků. Jedná se o 33. nejnavštěvovanější film v Česku.

Film Tanec s vlky není zatím nikde online.

Film Tanec s vlky není zatím kde sledovat.