FB pixel

VÍKENDOVÉ TIPY: Brawl in Cell Block 99, Mute, Killing Gunther

Nevíte, co si o víkendu pustit? Máme tu pro vás další dávku tipů, na své si přijdou fandové sci-fi, kriminálních seriálů, dětských filmů, českých dramat i drsných vězeňských rubaček. A jako perličku jeden seriál, ze kterého se nám klube překvapení roku.

Mute online 55%

Mute

Berlín, polovina 21. století. Němý barman pátrá po zmizelé přítelkyni a zaplete se do podivných spletenců a záhad, které skrývá město plné zločinu.

Film režíruje Duncan Jones jako variaci na Blade Runner, snímek je propojen s jeho starším filmem Moon, z něhož se ve filmu objeví í jedna postava.

V hlavních rolích Alexander Skarsgard, Justin Theroux, Paul Rudd, Sam Rockwell, Florence Kasumba

Přehrát Kde je online: NetflixSeven Seconds online 64%

Seven Seconds

Jersey City, USA. Mladý Afroameričan je těžce zraněn policistou. Rozbíhá se vyšetřování i mediální štvanice, jaká je pravda, která se skrývá v detailech a za titulky novin? V hlavních rolích Clare-Hope Ashitey, Regina King, Beau Knapp, Michael Mosley, David Lyons

Přehrát Kde je online: NetflixEverything Sucks! online 77%

Everything Sucks!

Jaké je to vyrůstat v devadesátkách? Škola, rodiče, úkoly - to stojí za prd. Ale když potkáte tu správnou holku, možná se to zlepší. A Luke se právě zamiloval do Kate...

Představte si dobu, kdy všichni poslouchali Alanis Morissette, na videokazety se v třetí kopii už nedalo koukat a načtení obrázků na internetu trvalo minutu. A tuplem, když jste na střední škole kdesi v Zapadákově, kde se vlastně nedá nic dělat.

V hlavních rolích Jahi Di’Allo Winston, Peyton Kennedy, Patch Darragh, Claudine Mboligikpelani Nako, Sydney Sweeney

Přehrát Kde je online: NetflixAlibi na klíč online 65%

Alibi na klíč

Alibi na klíč je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? V hlavních rolích Philippe Lacheau, Élodie Fontan, Julien Arruti, Tarek Boudali, Nathalie Baye

Přehrát Kde je online: BanaxiZabít Gunthera online 47%

Zabít Gunthera

Gunther je nejlepší nájemný zabiják světa. Jeho šílení konkurenti se rozhodnou se spojit a společně ho zabít. Jenže Gunther je zdá se pořád jeden krok před nimi.

Hlavní roli Gunthera si střihl Arnold Schwarzenegger, pro kterého to je po dlouhé době návrat k akční komedii - naposledy jsme ho takhle mohli vidět jako Policajta ze školky a nebo Posledním akčním hrdinovi.

V hlavních rolích Arnold Schwarzenegger, Taran Killam, Bobby Moynihan, Hannah Simone, Aaron Yoo

Přehrát Kde je online: BanaxiKřižáček online 64%

Křižáček

Malý chlapec ovlivněn legendami o dětských křížových výpravách utíká z domova a jeho otec, skutečný rytíř Bořek se vydává na takřka marnou pouť za jeho nalezením.

Dvojí putování ovšem nechce být lineárním dobrodružným vyprávěním, nýbrž se snaží pojmenovat univerzální a nadčasové problémy dospívání, vztahu k autoritám, úbytku životních sil i schopnosti přiznat si vlastní selhání. Jeden z nejoceňovanějších českých filmů loňského roku, který patří mezi hlavní favority Českého lva.

V hlavních rolích Karel Roden

Přehrát Kde je online: Alza8 hlav šílenství online 53%

8 hlav šílenství

Sovětské Rusko 1921 - mladičká Anna má před sebou hvězdnou kariéru, právě jí vychází první sbírka, prý bude největší ruskou básnířkou, která zastíní samotného Puškina. O pár let později už se ale tísní v nákladním vagónu, který směřuje do neobydlených stepí Kazachstánu.

Básnířka Anna Alexandrovna Barkovová strávila v táborech sovětského Gulagu a ve vyhnanství 22 let svého života. První velká filmové role zpěvačky Anety Langerové.

V hlavních rolích Aneta Langerová, Viktorie Čermáková, Luboš Veselý, Marie Štípková, Zuzana Fialová

Přehrát Kde je online: AerovodAn Inconvenient Sequel: Truth to Power online 61%

An Inconvenient Sequel: Truth to Power

Bývalý americký viceprezident Al Gore navazuje na svůj dokument Nepříjemná pravda a ukazuje, jak se po letech pokračuje jeho boj o životní prostředí. V hlavních rolích Al Gore, Barack Obama, Donald Trump, Angela Merkel, Justin Trudeau

Přehrát Kde je online: Google PlayEsa z pralesa online 50%

Esa z pralesa

Maurice sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí. Maurice se touží stát nejlepším kung-fu mistrem na světě. V hlavních rolích Philippe Bozo, Philippe Bozo, Emmanuel Curtil, Emmanuel Curtil, Laurent Morteau

Přehrát Kde je online: Google PlayBlok 99 online 72%

Blok 99

Obyčejný poslíček drog se vypracuje na váženého dealera, ale je nucen po chybě na předávce nastoupit do vězení. Ani tam ho ale jeho nepřátelé nenechají na pokoji.

Brawl in Cell Block 99 patří mezi nejkvalitnější filmy, které se loni vyhnuly naší kinodistribuci. Podobné "štěstí" měl i první film režiséra S. Craig Zahlera - westernový horor Kosti a skalp (Bone Tomahawk). V obou dvou si přitom užijete náramně působivé a pomalé tempo.

V hlavních rolích Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Don Johnson, Udo Kier, Dion Mucciacito

Přehrát Kde je online: Google Play
před 28 dny   Tipy na film   Tomáš Vyskočil   228 přečtení   8 líbí se   0 komentářů  


Komentáře k článkuDalší články na podobné téma


10 nadupaných trailerů na nové filmy a seriály od Netflixu

10 nadupaných trailerů na nové filmy a seriály od Netflixu

včera 0:00   Tipy na film   16 líbí se  

Netflix ani letos nezahálí a jak sliboval, nabídne i v následujících týdnech mraky původní tvorby. Těšit se můžete na solidní festivalová dramata, sportovní filmy, nějakou tu romantickou komedii i nové sci-fi seriály a filmy. V druhých sezónách se letos navíc vrátí i dva seriálové hity posledních let.
Nejen Tomb Raider: 10 nejslavnějších akčních hrdinek

Nejen Tomb Raider: 10 nejslavnějších akčních hrdinek

před 2 dny   Tipy na film   9 líbí se  

V kinech právě září nová Lara Croft, proto jsme se v souvislosti s touto událostí rozhodli podívat trochu do historie a připomenout si deset nejdůležitějších ženských hrdinek filmové historie. V našem výčtu se zaměříme na vývoj silných ženských postav v průběhu času a jak se měnil pohled na ně.
Nejdůležitější české kriminálky všech dob

Nejdůležitější české kriminálky všech dob

před 3 dny   Tipy na film  

Zatímco české televizní stanice nám servírují jeden nový detektivní seriál za druhým, české detektivky v kinech nejsou moc vidět. Ale přeci jen jsme jich pár našli a vybrali pro vás. A samozřejmě šli jsme i do minulosti, kdy se ještě točilo černobíle a každý detektiv vypadal jako Rudolf Hrušínský.


Líbí se ti tento článek?

Staň se naším fanouškem na Facebooku a žádný další už ti neunikne!

TOPlist TOPlist TOPlist