FB pixel TP pixel
My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!
My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!
Japonsko | 2022 | Animované filmy | 24 minut | 1 řad(a) | 12 epizod

V jednom magickém světě prochází od města k městu na první pohled obyčejný dobrodruh v doprovodu velkého množství slizu, malých a dle zdejších norem slabých monster. Je to Júdži, krotitel příšer, profese ne zrovna ceněná v tomto světě a podle mnohých nevhodná pro dobrodruha. Každý, kdo však mladíka ...

V jednom magickém světě prochází od města k městu na první pohled obyčejný dobrodruh v doprovodu velkého množství slizu, malých a dle zdejších norem slabých monster. Je to Júdži, krotitel příšer, profese ne zrovna ceněná v tomto světě a podle mnohých nevhodná pro dobrodruha. Každý, kdo však mladíka potká, na setkání s ním už nikdy nezapomene a velmi rychle zjistí, že s tímhle chlapcem není vše tak úplně v pořádku. Jako by neustále přitahoval problémy a nebezpečí, ovšem zároveň se dokázal ze všeho s lehkostí dostat, a to za pomoci schopností, které v mnoha ohledech přesahují jeho profesi. I ta monstra, která ho doprovázejí, zvládají mnohem víc, než by měla…

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! obsazení

Herci: Wataru Takagi, Nichika Omori, Azumi Waki, Chiaki Kobayashi, Erisa Kuon, Hikaru Tohno, Mai Kanno

Režie: Keisuke Kojima

IMDb  62 %
Voyo
Animované filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! online

Zde ti nabídneme, kde sledovat My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! dabing nebo titulky.

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! recenze a hodnocení

Tvůj názor na My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!?

V seriálu My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! hrají Wataru Takagi, Nichika Omori, Azumi Waki, Chiaki Kobayashi, Erisa Kuon, Hikaru Tohno, Mai Kanno.

Seriál My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! není zatím nikde online.

Seriál My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! není zatím kde sledovat.