FB pixel TP pixel
You Can Count on Me

Na mě se můžeš spolehnout

You Can Count on Me
USA | 2000 | 111 minut

Na Sammy se toho sesypalo moc najednou. Od narození žije v městě Catskill, kde její rodiče zahynuli při dopravní nehodě, když byla malá holčička. Má osmiletého syna Rudyho, který nikdy neviděl svého otce a začíná si ho idealizovat jako hrdinu. Navíc dostala nového šéfa, který chce, aby plnila nesmys...

Na Sammy se toho sesypalo moc najednou. Od narození žije v městě Catskill, kde její rodiče zahynuli při dopravní nehodě, když byla malá holčička. Má osmiletého syna Rudyho, který nikdy neviděl svého otce a začíná si ho idealizovat jako hrdinu. Navíc dostala nového šéfa, který chce, aby plnila nesmyslné příkazy a ještě ke všemu přijíždí na návštěvu její bratr Terry, jenž se řadu měsíců vůbec neozval. Přítel jí nabízí sňatek, vztah se šéfem nabere nečekaný obrat a bratr se synem jí dělají velké starosti. A když Terry řekne Rudymu, že by se mohl setkat se svým otcem, nastává chvíle, kdy si sourozenci musí spoustu věcí vyjasnit.

IMDb  77 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Na mě se můžeš spolehnout online

Na mě se můžeš spolehnout online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Na mě se můžeš spolehnout obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na mě se můžeš spolehnout, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na mě se můžeš spolehnout postavy.

Na mě se můžeš spolehnout recenze a hodnocení

Tvůj názor na Na mě se můžeš spolehnout?

Ve filmu Na mě se můžeš spolehnout hrají Laura Linney, Mark Ruffalo, Matthew Broderick, Rory Culkin, Jon Tenney, J. Smith-Cameron, Gaby Hoffmann.

Film Na mě se můžeš spolehnout režíruje Kenneth Lonergan.

Film Na mě se můžeš spolehnout má 111 minut.

Film Na mě se můžeš spolehnout není zatím nikde online.

Film Na mě se můžeš spolehnout není zatím kde sledovat.