FB pixel TP pixel
Riders in the Sky
Riders in the Sky

Nebeští jezdci

Riders in the Sky
Česko | 1968 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 91 minut

Podzim roku 1942. Posádku bombardéru typu Wellington tvoří první pilot a kapitán letadla Čechoslovák Pavel, druhý pilot Angličan Frank, navigátor Angličan George, telegrafista Kanaďan Tommy a palubní střelci Študent a Prcek, oba Čechoslováci. Noční nálet na Dusseldorf skončí úspěšně a jejich letoun ...

Podzim roku 1942. Posádku bombardéru typu Wellington tvoří první pilot a kapitán letadla Čechoslovák Pavel, druhý pilot Angličan Frank, navigátor Angličan George, telegrafista Kanaďan Tommy a palubní střelci Študent a Prcek, oba Čechoslováci. Noční nálet na Dusseldorf skončí úspěšně a jejich letoun se vrací šťastně na základnu. Takové štěstí už však neměla posádka dalšího letounu, který byl nucen nouzově přistát na moři a je považován za ztracený. Mladičká příslušnice WAAF Patricia odváží posádku do jídelny. Kapitán Pavel i ostatní dobře vědí o jejím vztahu se Študentem a mají pro ně porozumění. V jídelně se setkávají s polskou posádkou letounu, který nouzově přistál na jejich letišti. Večer si všichni jedou do městečka zatančit, uprostřed nejbujnějšího veselí však ohlásí hlídka nepřátelský nálet...

Hrají: Jiří Bednář, Jiří Hrzán, Svatopluk Matyáš, Elisie Randolph, Jana Nováková, Joan Seton, Charles Cameron

Režie: Jindřich Polák

IMDb  76 % Kinobox  81 %

Nebeští jezdci online

Sledovat Nebeští jezdci online můžeš na O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nebeští jezdci online, zda je ke stažení a zda má Nebeští jezdci dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 1. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nebeští jezdci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nebeští jezdci, které najdeš na našem webu.

10 filmů, kterými Češi trumfli Hollywood
10 filmů, kterými Češi trumfli Hollywood
09.05.2019 | Tipy na film

Nejen v Hollywoodu se dějí filmové zázraky. I české filmy dokázaly několikrát zahýbat filmovými dějinami. Na filmy tu sice obvykle není moc peněz, ale znáte to, zlatý český ručičky, spousta nadšení a vynalézavosti… A ono to jde. Podívejte se na 10 filmů, kterými Češi předčili hollywoodské kolegy.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Nebeští jezdci recenze a hodnocení

Ve filmu Nebeští jezdci hrají Jiří Bednář, Jiří Hrzán, Svatopluk Matyáš, Elisie Randolph, Jana Nováková, Joan Seton, Charles Cameron.

Film Nebeští jezdci režíruje Jindřich Polák.

Film Nebeští jezdci má 91 minut.

Film Nebeští jezdci můžete vidět na O2TV, Voyo.

Film Nebeští jezdci je online na O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.