FB pixel TP pixel
A Lot Like Love
A Lot Like Love

Něco jako láska

A Lot Like Love
USA | 2005 | Romantické filmy | 107 minut

Film Něco jako láska vypráví příběh Olivera a Emily – dvou zcela odlišných lidí, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně. Po následujících sedm let je ale osud svádí znovu a znovu dohromady – boh...

Film Něco jako láska vypráví příběh Olivera a Emily – dvou zcela odlišných lidí, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně. Po následujících sedm let je ale osud svádí znovu a znovu dohromady – bohužel, pokaždé v nesprávnou chvíli. Zatímco se potýkají s problémy ve vztazích, střídají kariéry a trpí stále novými rozchody, postupně se z příležitostných kamarádů stávají nejlepšími přáteli, kteří se spolu mohou bavit o všem. Oba zoufale hledají lásku a vztah, které by nebyly odsouzeny ke katastrofickému konci, až je jejich sedmileté přátelství dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná… něco jako láska.

IMDb  66 % CSFD  66 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Něco jako láska online

Něco jako láska online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Něco jako láska obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Něco jako láska, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Něco jako láska postavy.

Něco jako láska zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 330 422 Kč
Návštěvnost v českých kinech
32 508 diváků

Něco jako láska recenze a hodnocení