FB pixel TP pixel
Tenderness

Něha

Tenderness
USA | 2009 | Thrillery | 101 minut

Zkušený newyorský policista Cristofuoro chce dokázat, že čerstvě propuštěný mladík Erik je vrah. Že zabil své rodiče schválně, a ne pod vlivem prášků, jak tvrdil u soudu. Aby svou teorii poručík potvrdil, začne Erika sledovat. Situaci ještě zkomplikuje krásná Lori, kterou vzrušuje blízkost trestanéh...

Zkušený newyorský policista Cristofuoro chce dokázat, že čerstvě propuštěný mladík Erik je vrah. Že zabil své rodiče schválně, a ne pod vlivem prášků, jak tvrdil u soudu. Aby svou teorii poručík potvrdil, začne Erika sledovat. Situaci ještě zkomplikuje krásná Lori, kterou vzrušuje blízkost trestaného násilníka. Je Erik jen nevinnou obětí policistovy fantazie nebo nebezpečným masovým vrahem, který dříve nebo později zaútočí? Psychologický thriller s napínavým příběhem nemá až do poslední scény jasného hrdinu.

IMDb  55 %

Něha online

Sledovat Něha online můžeš na Filmy v češtině, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Něha online, zda je ke stažení a zda má Něha dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | od 4. 5. 2022
Zdarma
iTunes
iTunes
český dabing | od 28. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč

Něha obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Něha, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Něha postavy.

Něha recenze a hodnocení

Ve filmu Něha hrají Russell Crowe, Jon Foster, Sophie Traub, Laura Dern, Michael Kelly, Arija Bareikis, Tim Hopper.

Film Něha režíruje John Polson.

Film Něha má 101 minut.

Film Něha můžete vidět na Filmy v češtině, iTunes.

Film Něha je online na Filmy v češtině, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.