FB pixel TP pixel
The NeverEnding Story

Nekonečný příběh

The NeverEnding Story
Německo | 1984 | Nekonečný příběh | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 102 minut

Pohádkovou fantazii pro malé i velké diváky natočil režisér Wolfgang Petersen v roce 1984, tehdy se značnými finančními náklady kolem 27 milionů dolarů. Film vznikal v mnichovských ateliérech a podílelo se na něm spoustu trikových specialistů. Jde o příběh malého chlapce Bastiena, kterému se v antik...

Pohádkovou fantazii pro malé i velké diváky natočil režisér Wolfgang Petersen v roce 1984, tehdy se značnými finančními náklady kolem 27 milionů dolarů. Film vznikal v mnichovských ateliérech a podílelo se na něm spoustu trikových specialistů. Jde o příběh malého chlapce Bastiena, kterému se v antikvariátě dostane do rukou kouzelná knížka. Chlapec se tam schová před svými pronásledovateli a stařičký majitel si brzy všimne chlapcova zájmu o knihu. Při jejím čtení se Bastien stane součástí Nekonečného příběhu. Příběh apeluje na potřebu porozumění, lidských citů a imaginace, bez nichž není možná existence říše Fantazie, jež je součástí každého z nás. Úspěšný film se dočkal dalších dvou pokračování, jejichž hrdinou je opět dorůstající Bastien.

IMDb  73 % CSFD  85 %

Nekonečný příběh online

Sledovat Nekonečný příběh online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nekonečný příběh online, zda je ke stažení a zda má Nekonečný příběh dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 10. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nekonečný příběh obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nekonečný příběh, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nekonečný příběh postavy.

Barret Oliver
Barret Oliver
Bastian
Gerald McRaney
Gerald McRaney
Bastian's Father
Chris Eastman
Chris Eastman
1st Bully
Darryl Cooksey
Darryl Cooksey
2nd Bully
Nicholas Gilbert
Nicholas Gilbert
3rd Bully
Thomas Hill
Thomas Hill
Carl Conrad Koreander - The Librarian
Deep Roy
Deep Roy
Teeny Weeny
Tilo Prückner
Tilo Prückner
Night Hob
Moses Gunn
Moses Gunn
Cairon - Empress' Servant
Noah Hathaway
Noah Hathaway
Atreyu
Hannes Nikel
Hannes Nikel
Režie

Nekonečný příběh novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nekonečný příběh, které najdeš na našem webu.

10 skvělých filmů s draky, které vás zabaví do nových dílů Hry o trůny
10 skvělých filmů s draky, které vás zabaví do nových dílů Hry o trůny
28.08.2022 12:00:00 | Tipy na film

Rod Targaryenů sice aktuálně vládne drakům na televizních obrazovkách, rozhodně s nimi ale nepřišel jako první a ani jako poslední. Tyto šupinaté bestie se objevují v literatuře téměř od jejího počátku, a nejinak je tomu i v kinematografii. Vybrali jsme pro vás desítku titulů, kde draci hrají prim a rozhodně byste je neměli minout.

65 nejlepších fantasy filmů všech dob
65 nejlepších fantasy filmů všech dob
03.03.2020 | Tipy na film

Žánr fantasy patří mezi ty nejoblíbenější vůbec a v průběhu desetiletí v něm vzniklo několik velmi vydařených snímků. Pojďme se podívat na ty nejlepší z nich dle hodnocení renomovaného serveru Rotten Tomatoes, který zprůměroval hodnocení filmových kritiků.

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů!
Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů!
08.07.2019 12:00:00 | Tipy na film

To, že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme už od první řady. Nové díly dál rozšiřují tento seznam. Seriál si samozřejmě vychutnáte i bez znalosti těchto předloh, především pro jeho skvělé postavy. Odkazy tak můžete brát buď jako odměnu nebo jako inspiraci, co si pustit podobného, až celou řadu zhltnete.

15 filmů pro fanoušky Harryho Pottera a Fantastických zvířat
15 filmů pro fanoušky Harryho Pottera a Fantastických zvířat
19.11.2018 14:00:00 | Tipy na film

Do kin vstoupil druhý díl série Fantastická zvířata, která dějově předchází jednom z největších fenoménu posledních let jménem Harry Potter. Pokud jste fanoušky Pottera, tedy všechny filmy máte nakoukané dvacekrát a nevíte, co nového si pustit, pomůžou vám naše tipy na podobné filmy.

Nekonečný příběh recenze a hodnocení

Ve filmu Nekonečný příběh hrají Barret Oliver, Gerald McRaney, Chris Eastman, Drum Garrett, Darryl Cooksey, Nicholas Gilbert, Thomas Hill.

Film Nekonečný příběh režíruje Hannes Nikel, Wolfgang Petersen.

Film Nekonečný příběh má 102 minut.

Film Nekonečný příběh můžete vidět na iTunes.

Film Nekonečný příběh je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.