FB pixel TP pixel
Neprovdaná paní Rosita
Neprovdaná paní Rosita

Neprovdaná paní Rosita

Neprovdaná paní Rosita
Česko | 1960 | Drama | Rodinné vztahy

Televizní zpracování poetické divadelní hry F. G. Lorcy vypráví o jedné spokojené a šťastné rodině, v níž žije teta (M. Burešová), strýc (V. Šmeral) milující růže, jejich mladý synovec (F. Horák) a schovanka Rosita (J. Švorcová). Synovec náhle povolán odjíždí ke svým rodičům do zámoří a slibuje své ...

Televizní zpracování poetické divadelní hry F. G. Lorcy vypráví o jedné spokojené a šťastné rodině, v níž žije teta (M. Burešová), strýc (V. Šmeral) milující růže, jejich mladý synovec (F. Horák) a schovanka Rosita (J. Švorcová). Synovec náhle povolán odjíždí ke svým rodičům do zámoří a slibuje své lásce Rositě, že se vrátí a ožení se s ní. Dívka obklopena závistivými přítelkyněmi i přející tetou a hospodyní (J. Petrovická) čeká, každý dopis od něj ji naplňuje nadějí, ale synovec se nevrací… Nostalgická nota je zvýrazněna použitím andaluské básně.

CSFD  62 %

Neprovdaná paní Rosita online

Sledovat Neprovdaná paní Rosita online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neprovdaná paní Rosita online, zda je ke stažení a zda má Neprovdaná paní Rosita dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 7. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Neprovdaná paní Rosita recenze a hodnocení

Ve filmu Neprovdaná paní Rosita hrají .

Film Neprovdaná paní Rosita režíruje .

Film Neprovdaná paní Rosita můžete vidět na iVysílání.

Film Neprovdaná paní Rosita je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.