FB pixel TP pixel
Wild Target

Neřízená střela

Wild Target
Velká Británie | 2010 | Komedie | Akční komedie | 98 minut

Victor je jedním z nejobávanějších i nejdražších nájemných vrahů ve své zemi. Zároveň je nejstarším zabijákem, který pokračuje v rodinné tradici založené již jeho dědečkem. Problém tkví v tom, že právě toto rodinné řemeslo s sebou nenese mnoho šancí na setkání s dívkou snů. Naopak Rose je nezávislá,...

Victor je jedním z nejobávanějších i nejdražších nájemných vrahů ve své zemi. Zároveň je nejstarším zabijákem, který pokračuje v rodinné tradici založené již jeho dědečkem. Problém tkví v tom, že právě toto rodinné řemeslo s sebou nenese mnoho šancí na setkání s dívkou snů. Naopak Rose je nezávislá, škodolibá a veselá zlodějka, která přišla na dokonalý podfuk. Poté co se jím neúspěšně pokusí obrat bohatého Fergusona, stane se jednou z Victorových zakázek. Ten je však okamžitě zasažen její zlodějskou drzostí, poté šokován její smyslností a nakonec vlastním zjištěním, že není schopen ji zabít. V tu chvíli se z něj stává z vraha ochránce, který se se svou kořistí vydává na dlouhou a zdánlivě nerozpletitelnou cestu, kterou se jim pokusí zkřížit nejedna postava v podobě Victorovy matky, soka, případně nástupce.

IMDb  69 %

Neřízená střela online

Sledovat Neřízená střela online můžeš na Prima Videopůjčovna, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neřízená střela online, zda je ke stažení a zda má Neřízená střela dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 5. 1. 2023
Cena nezjištěna

Neřízená střela obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Neřízená střela, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Neřízená střela postavy.

Neřízená střela recenze a hodnocení

Ve filmu Neřízená střela hrají Bill Nighy, Rupert Grint, Rupert Everett, Martin Freeman, Gregor Fisher, Duncan Duff, Graham Seed.

Film Neřízená střela režíruje Jonathan Lynn.

Film Neřízená střela má 98 minut.

Film Neřízená střela můžete vidět na Prima Videopůjčovna, Voyo.

Film Neřízená střela je online na Prima Videopůjčovna, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.