FB pixel TP pixel
Before the Devil Knows You're Dead

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej

Before the Devil Knows You're Dead
USA | 2007 | Thrillery | Pomsta | 117 minut

Bratři Andy (Hoffman) a Hank (Hawke) mají problém – tíživý nedostatek financí. Jeden si užíval, ale za cenu daňových úniků, na které mu právě přišel auditor. Druhý nemá práci a tím pádem ani...

Bratři Andy (Hoffman) a Hank (Hawke) mají problém – tíživý nedostatek financí. Jeden si užíval, ale za cenu daňových úniků, na které mu právě přišel auditor. Druhý nemá práci a tím pádem ani peníze na výživné pro své dítě a svojí bývalou ženu. Aby se z toho dostali ven, napadl Andyho tak trochu zvrácený nápad, jehož realizací je pověřen Hank. Rozhodnou se vyloupit klenotnictví svých rodičů. Věci se ovšem vymknou kontrole a místo lupu se oba dostanou do ještě šílenějších situací, než si kdy dokázali představit. Při loupeži totiž byla zavražděna jejich matka a otec se sám pouští do pátrání po vrazích.\r Andy a Hank se sice chovají jako malé vystrašené děti, ale jejich počínání má příliš radikální důsledky. Kolotoč zabíjení, který rozběhnou díky své neschopnosti normálně fungovat, je pak žene až na samou hranu společensky únosného chování a trest na sebe nenechá dlouho čekat. Jasný, účinný a chytře vymyšlený plán jak rychle přijít k penězům se tak pro oba stává noční můrou.

IMDb  73 %

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Než ďábel zjistí, že seš mrtvej vidělo v českých kinech 4 182 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 423 942 Kč.

Tvůj názor na Než ďábel zjistí, že seš mrtvej?