FB pixel TP pixel
The Trouble with Dee Dee
The Trouble with Dee Dee

Nezkrotná Dee Dee

The Trouble with Dee Dee
USA | 2005 | Komedie | Situace | 81 minut

Hrdinkou americké komedie režiséra Mikea Meinerse je Dee Dee Rutherfordová (Lisa Ann Walterová), která nikdy nedokázala pochopit, co po ní její otec Bill (Kurtwood Smith) vlastně chce. Jsou jako oheň a voda a už když jí bylo patnáct, raději se od něho odstěhovala a léta bydleli každý zvlášť. Jenže t...

Hrdinkou americké komedie režiséra Mikea Meinerse je Dee Dee Rutherfordová (Lisa Ann Walterová), která nikdy nedokázala pochopit, co po ní její otec Bill (Kurtwood Smith) vlastně chce. Jsou jako oheň a voda a už když jí bylo patnáct, raději se od něho odstěhovala a léta bydleli každý zvlášť. Jenže teď jde táta do penze a čeká na něho nelehký úkol: konečně udělat ze své ztřeštěné a nedisciplinované dcery pořádnou ženskou. Místo toho však zjišťuje, že Dee Dee je jiná, než si myslel, a brzy pochopí, že jeho taktika ničí víc jeho než ji. Dee Dee se sice snaží o usmíření s otcem, ale neví, jak se stát někým jiným, než tím, kým je. A zjistit, co vlastně Billy chce doopravdy, je překvapením pro oba.

IMDb  64 % CSFD  52 %

Nezkrotná Dee Dee online

Sledovat Nezkrotná Dee Dee online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nezkrotná Dee Dee online, zda je ke stažení a zda má Nezkrotná Dee Dee dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 1. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nezkrotná Dee Dee obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nezkrotná Dee Dee, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nezkrotná Dee Dee postavy.

Lisa Ann Walter
Lisa Ann Walter
Dee Dee Rutherford
Kurtwood Smith
Kurtwood Smith
William Rutherford
Mason Gamble
Mason Gamble
Christopher Rutherford
Saralynne Crittenden
Saralynne Crittenden
Gina Wentworth
Mike Meiners
Mike Meiners
Režie

Nezkrotná Dee Dee recenze a hodnocení

Ve filmu Nezkrotná Dee Dee hrají Lisa Ann Walter, Kurtwood Smith, Mason Gamble, J.P. Manoux, John M. Watson Sr., Saralynne Crittenden.

Film Nezkrotná Dee Dee režíruje Mike Meiners.

Film Nezkrotná Dee Dee má 81 minut.

Film Nezkrotná Dee Dee můžete vidět na Filmbox+.

Film Nezkrotná Dee Dee je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.