FB pixel TP pixel
Nothing But Trouble

Nic než trable

Nothing But Trouble
USA | 1991 | Komedie | Situace | 94 minut

Chraňte se před cestou do Valkenvanie. Zvláště když jste bankéř, protože soudce v tomto kdysi bohatém, ale dnes rozpadajícím se městě finančníky nenávidí a bez milosti trestá. Chris Thorne se této chyby samozřejmě dopustí při cestě do Atlantic City. Dálnice není průjezdná, takže se spolu s ambiciózn...

Chraňte se před cestou do Valkenvanie. Zvláště když jste bankéř, protože soudce v tomto kdysi bohatém, ale dnes rozpadajícím se městě finančníky nenávidí a bez milosti trestá. Chris Thorne se této chyby samozřejmě dopustí při cestě do Atlantic City. Dálnice není průjezdná, takže se spolu s ambiciózní advokátkou, kterou chtěl okouzlit, a s klienty z Brazílie vydá po neznámé cestě. Udělá dopravní přestupek a stojí před soudem. Alvin Valkenheiser má pro lidi z finančního světa pouze jediný rozsudek - trest smrti. Předtím je však čeká absurdní hladomorna, připomínající gotické romány.

IMDb  48 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nic než trable online

Nic než trable online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Nic než trable obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nic než trable, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nic než trable postavy.

Nic než trable recenze a hodnocení

Ve filmu Nic než trable hrají Chevy Chase, Dan Aykroyd, John Candy, Taylor Negron, Bertila Damas, Brian Doyle-Murray, Daniel Baldwin.

Film Nic než trable režíruje Dan Aykroyd.

Film Nic než trable má 94 minut.

Film Nic než trable není zatím nikde online.

Film Nic než trable není zatím kde sledovat.