FB pixel TP pixel
Nobel's Last Will

Nobelova poslední vůle

Nobel's Last Will
Švédsko | 2012 | Liza Marklund | 90 minut

Annika Bengtzonová (Malin Crépinová), kriminální reportérka švédských novin Kvällspressen, se při udílení prestižních cen Alfréda Nobela stane svědkem pozoruhodné vraždy. Před jejíma očima jsou zastřeleni dva lidé, jedním z nichž je kontroverzní laureát v oblasti medicíny Aaron Wiesel. Z Anniky se r...

Annika Bengtzonová (Malin Crépinová), kriminální reportérka švédských novin Kvällspressen, se při udílení prestižních cen Alfréda Nobela stane svědkem pozoruhodné vraždy. Před jejíma očima jsou zastřeleni dva lidé, jedním z nichž je kontroverzní laureát v oblasti medicíny Aaron Wiesel. Z Anniky se rázem stává klíčový svědek a musí přislíbit policii, že nezveřejní nic z toho, co viděla. Odpovědnost za vraždy brzy přebírá teroristická skupina s vazbami na Blízkém východě. Annika ale nabývá čím dál větší jistoty, že cílem útoku nebyl zavražděný, nýbrž její taneční partner Caroline von Behring, předseda Nobelovy komise. A tak se pouští do vyšetřování na vlastní pěst, díky němuž se jí postupně daří rozklíčovat fungování a mocenské boje v rámci uzavřeného a nepřístupného kruhu Nobelovy komise. Čím více se však přibližuje pravdě, tím větší nebezpečí jí hrozí.

IMDb  59 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nobelova poslední vůle online

Nobelova poslední vůle online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nobelova poslední vůle obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nobelova poslední vůle, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nobelova poslední vůle postavy.

Nobelova poslední vůle recenze a hodnocení

Ve filmu Nobelova poslední vůle hrají Malin Crépin, Richard Ulfsäter, Björn Kjellman, Leif Andrée, Kajsa Ernst, Erik Johansson, Felix Engström.

Film Nobelova poslední vůle režíruje Peter Flinth.

Film Nobelova poslední vůle má 90 minut.

Film Nobelova poslední vůle není zatím nikde online.

Film Nobelova poslední vůle není zatím kde sledovat.