FB pixel TP pixel
The Night Before the Exams
The Night Before the Exams

Noc před zkouškami

The Night Before the Exams
Itálie | 2006 | Komedie | Teenageři | 100 minut

Film se odehrává v Římě v 80. letech. Parta kamarádů se má připravovat na zkoušku dospělosti, místo studia se ale zaplete do neuvěřitelné souhry nešťastných náhod. Za všechno může Luca, který - vyzbrojen nezvyklou odvahou - zasype profesora italského jazyka a literatury Martinelliho celou řadou uráž...

Film se odehrává v Římě v 80. letech. Parta kamarádů se má připravovat na zkoušku dospělosti, místo studia se ale zaplete do neuvěřitelné souhry nešťastných náhod. Za všechno může Luca, který - vyzbrojen nezvyklou odvahou - zasype profesora italského jazyka a literatury Martinelliho celou řadou urážek a obvinění. Hned nato zjistí, že Martinelli bude členem zkušební komise. Aby toho nebylo málo, Luca se zamiluje do Claudie, která je zasnoubená s chlapcem, jenž má o 20 kg více svalů než on. A to ještě netuší to nejpodstatnější: Claudie je dcerou nenáviděného profesora Martinelliho. Vše vrcholí noc před maturitou…

IMDb  63 % CSFD  76 %

Noc před zkouškami online

Sledovat Noc před zkouškami online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Noc před zkouškami online, zda je ke stažení a zda má Noc před zkouškami dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 5. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Noc před zkouškami obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Noc před zkouškami, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Noc před zkouškami postavy.

Giorgio Faletti
Giorgio Faletti
Antonio Martinelli
Cristiana Capotondi
Cristiana Capotondi
Claudia Martinelli
Nicolas Vaporidis
Nicolas Vaporidis
Luca Molinari
Sarah Maestri
Sarah Maestri
Alice Corradi
Eros Galbiati
Eros Galbiati
Riccardo
Elena Bouryka
Elena Bouryka
Valentina
Valentina Idini
Valentina Idini
Chicca Salvatori
Marco Aceti
Marco Aceti
Cesare
Fausto Brizzi
Fausto Brizzi
Režie

Noc před zkouškami recenze a hodnocení

Ve filmu Noc před zkouškami hrají Giorgio Faletti, Cristiana Capotondi, Nicolas Vaporidis, Sarah Maestri, Chiara Mastalli, Andrea De Rosa, Eros Galbiati.

Film Noc před zkouškami režíruje Fausto Brizzi.

Film Noc před zkouškami má 100 minut.

Film Noc před zkouškami můžete vidět na Stream.

Film Noc před zkouškami je online na Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.