FB pixel TP pixel
The Incident

Noční incident

The Incident
Francie | 2011 | Horory | Psychologický horor | 85 minut

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pac...

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu.

Hrají: Kenny Doughty, Rupert Evans, Richard Brake, Darren Kent, Anna Skellern, Eric Godon, Ian Lyons

IMDb  55 % Kinobox  53 %

Noční incident online

Sledovat Noční incident online můžeš na Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Noční incident online, zda je ke stažení a zda má Noční incident dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Noční incident recenze a hodnocení

Ve filmu Noční incident hrají Kenny Doughty, Rupert Evans, Richard Brake, Darren Kent, Anna Skellern, Eric Godon, Ian Lyons.

Film Noční incident režíruje .

Film Noční incident má 85 minut.

Film Noční incident můžete vidět na Prima Plus, Voyo.

Film Noční incident je online na Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.