FB pixel TP pixel
The New Daughter

Nová dcera

The New Daughter
USA | 2009 | Horory | Záhada | 108 minut

Držitel Ceny Akademie® Kevin Costner se představuje v roli čerstvě rozvedeného otce, který se se svou dospívající dcerou Louisou (Ivana Baquero - Faunův labyrint) a malým synem Samem (Gattlin Griffith - Výměna) stěhuje na venkov do Jižní Karolíny. Když se Louisa v novém domově začne chovat zvláštním...

Držitel Ceny Akademie® Kevin Costner se představuje v roli čerstvě rozvedeného otce, který se se svou dospívající dcerou Louisou (Ivana Baquero - Faunův labyrint) a malým synem Samem (Gattlin Griffith - Výměna) stěhuje na venkov do Jižní Karolíny. Když se Louisa v novém domově začne chovat zvláštním způsobem a probudí se v ní sklony k násilí, John musí odhalit pravdu, která se za její proměnou skrývá. Může za to šokující tajemství bývalého majitele domu? Jak daleko bude otec ochoten zajít, aby svou dceru ochránil před dávným zlem, které si ji chce podmanit? Ve vedlejších rolích napínavého thrilleru, anglickojazyčné režijní prvotině Luise Berdeja, spoluscenáristy napínavých hororů [REC] a Karanténa, se představují Samantha Mathis a Erik Palladino.

IMDb  53 %

Nová dcera online

Sledovat Nová dcera online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nová dcera online, zda je ke stažení a zda má Nová dcera dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 10. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 8. 9. 2022
Cena nezjištěna

Nová dcera obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nová dcera, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nová dcera postavy.

Kevin Costner
Kevin Costner
John James
Ivana Baquero
Ivana Baquero
Louisa James
Gattlin Griffith
Gattlin Griffith
Sam James
Samantha Mathis
Samantha Mathis
Cassandra
Noah Taylor
Noah Taylor
Prof. Evan White
Amanda Garsys
Amanda Garsys
Student
Edmund Entin
Edmund Entin
BC #2
Gary Entin
Gary Entin
BC #1
Margaret Anne Florence
Margaret Anne Florence
Alexis Danella
Hal Beckett
Hal Beckett
Hudba
Julie Pearce
Julie Pearce
Hudba

Nová dcera recenze a hodnocení

Ve filmu Nová dcera hrají Kevin Costner, Ivana Baquero, Gattlin Griffith, Samantha Mathis, Noah Taylor, Amanda Garsys, Mark Charles Davis.

Film Nová dcera režíruje Luis Berdejo.

Film Nová dcera má 108 minut.

Film Nová dcera můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Nová dcera je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.