FB pixel TP pixel
Sacrifice
Sacrifice

Nutná oběť

Sacrifice
Kanada | 2011 | Akční filmy | Akční krimi | 100 minut

Kriminálníci nehrají podle pravidel, tak proč by policajti měli? John Hebron (Cuba Gooding Jr) je moderní Drsný Harry. Když se mu někdo pomstí tím, že zabije jeho ženu a dítě, jeho život se v okamžiku změní. V naprostém zoufalství se vrhne do práce a nic ho nezastaví. Mstí se na drogových dealerech,...

Kriminálníci nehrají podle pravidel, tak proč by policajti měli? John Hebron (Cuba Gooding Jr) je moderní Drsný Harry. Když se mu někdo pomstí tím, že zabije jeho ženu a dítě, jeho život se v okamžiku změní. V naprostém zoufalství se vrhne do práce a nic ho nezastaví. Mstí se na drogových dealerech, zlodějích a vrazích, jimiž se město jen hemží. Otec Porter (Christian Slater) se snaží Johnovi pomoct, aby svou traumatickou ztrátu překonal, ale ani bývalý voják, který našel víru, nedokáže k Johnovi proniknout. Ten se místo k Bohu obrátil k láhvi. Mike je mladý drogový dealer, který prodává, aby se mohl starat o svou pětiletou sestřičku Angel. Dělá, co může, aby ji uchránil před hrůzami, které denně vidí na ulicích, a uvědomuje si, že ji dokáže opravdu ochránit jedině když se vymaní se ze svého kriminálního života a začne znovu. Jeho šéf Arment (Kim Coates) ho nechce nechat jít, protože Mike toho ví příliš. Mike ví, že je v pasti. Když dostane na starost ohromnou zásilku heroinu v podobě sošek Panny Marie, považuje to za svou nejlepší šanci k útěku. Sošku v hodnotě 20 milionů dolarů ukradne a ukryje ji v kostele otce Portera. Mike požaduje svobodu, ale Arment nesmlouvá. Společný přítel požádá Johna, aby Mikeovi zavolal a pomohl mu z jeho nesnází. Mike nic neřekne, jen Johna požádá, aby se postaral o Angel, kdyby se mu něco stalo. Když Mikea zabijí, Arment jde po Angel a snaží se zjistit něco o tom heroinu. John, který dostal příležitost malou Angel zachránit, což nedokázal udělat pro svou vlastní dcerku, se nezastaví před ničím, aby ji dostal zpět. S pomocí otce Portera se probíjí podsvětím, až se dostane k Armentovi. V patové situaci, která nastane, se ukáže, jaký John je nejen jako polda, ale jako člověk.

Hrají: Cuba Gooding Jr., Christian Slater, Devon Bostick, Kim Coates, Lara Daans, Arcadia Kendal, Zion Lee

Režie: Damian Lee

Nutná oběť online

Sledovat Nutná oběť online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nutná oběť online, zda je ke stažení a zda má Nutná oběť dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 25. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nutná oběť recenze a hodnocení

Ve filmu Nutná oběť hrají Cuba Gooding Jr., Christian Slater, Devon Bostick, Kim Coates, Lara Daans, Arcadia Kendal, Zion Lee.

Film Nutná oběť režíruje Damian Lee.

Film Nutná oběť má 100 minut.

Film Nutná oběť můžete vidět na Filmbox+.

Film Nutná oběť je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.