FB pixel TP pixel
From Here to Eternity
From Here to Eternity

Odtud až na věčnost

From Here to Eternity
USA | 1953 | Romantické filmy | Druhá světová válka | 118 minut

Jeden z nejslavnějších filmů všech dob, strhující drama odehrávající se na havajské vojenské základně během roku 1941, proslul v době svého vzniku realistickým přiblížením poměrů v americké armádě. Montgomery Clift, Burt Lancaster, Frank Sinatra či Deborah Kerrová zazářili v příběhu několika jedinců...

Jeden z nejslavnějších filmů všech dob, strhující drama odehrávající se na havajské vojenské základně během roku 1941, proslul v době svého vzniku realistickým přiblížením poměrů v americké armádě. Montgomery Clift, Burt Lancaster, Frank Sinatra či Deborah Kerrová zazářili v příběhu několika jedinců, jejichž osudy se fatálně protnou v předvečer japonského útoku na Pearl Harbor. Díky společnosti Sony Columbia má publikum MFF KV možnost zhlédnout velkofilm oceněný osmi Oscary ze zbrusu nové kopie. Výchozím materiálem pro nedávno dokončené restaurátorské práce byl nejstarší dochovaný „master positive“, tedy původní duplikační kopie druhé generace. Podstata prací pod vedením restaurátorského experta Grovera Crispa spočívala v odstraňování jak nedostatků vzniklých při původním vyvolávání duplikační kopie, tak poškození způsobených na tomto materiálu v průběhu let.

IMDb  77 %

Odtud až na věčnost online

Sledovat Odtud až na věčnost online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Odtud až na věčnost online, zda je ke stažení a zda má Odtud až na věčnost dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Odtud až na věčnost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Odtud až na věčnost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Odtud až na věčnost postavy.

Odtud až na věčnost zajímavosti

Počet Oscarů
8 vítězství, 12 nominací

Odtud až na věčnost recenze a hodnocení