FB pixel TP pixel
Oliver Sherman

Oliver Sherman

Oliver Sherman
Kanada | 2011 | 90 minut

Když se začne válečný veterán Sherman Oliver sám ztrácet ve svém životě, rozhodne se najít vojáka, který mu kdysi v boji zachránil život. Muž, o kterého jde - Franklin Page -, se však již dávno odstěhoval spolu s ženou a dětmi do poklidného městečka na venkov. Po příjezdu na místo se Sherm...

Když se začne válečný veterán Sherman Oliver sám ztrácet ve svém životě, rozhodne se najít vojáka, který mu kdysi v boji zachránil život. Muž, o kterého jde - Franklin Page -, se však již dávno odstěhoval spolu s ženou a dětmi do poklidného městečka na venkov. Po příjezdu na místo se Sherman zdá být jen neškodným, trochu podivínským hostem - poté, co vstoupí do Pageova života, však vyplabou na povrch jeho zasuté emoce: zlost, žárlivost, nestabilita, hluboká zášť. Franklinův poklidný život se brzy ocitá v ohrožení - a násilí, kterému dal spolu s válkou kdysi sbohem, se začíná znovu drát na povrch a napadat jeho vlastní rodinu i město, kde žije."

IMDb  64 %

Oliver Sherman online

Sledovat Oliver Sherman online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Oliver Sherman online, zda je ke stažení a zda má Oliver Sherman dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 21. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Oliver Sherman obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Oliver Sherman, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Oliver Sherman postavy.

Oliver Sherman recenze a hodnocení

Ve filmu Oliver Sherman hrají Garret Dillahunt, Donal Logue, Molly Parker.

Film Oliver Sherman režíruje Ryan Redford.

Film Oliver Sherman má 90 minut.

Film Oliver Sherman můžete vidět na Filmbox+.

Film Oliver Sherman je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.