FB pixel TP pixel
Operation Libertad

Operation Libertad

Operation Libertad
Francie | 2012 | Drama | Politika

Film sleduje malou revoluční skupinu mladých lidí, kteří si natáčejí různé veřejné akce a demonstrace, aby zaznamenali reakce běžných lidí a obecnou revoluční atmosféru v tehdejší době ve Švýcarsku, a aby poukázali na nekalé praktiky politiků a finančníků. Tato skupina marxistických stoupenců, ale i...

Film sleduje malou revoluční skupinu mladých lidí, kteří si natáčejí různé veřejné akce a demonstrace, aby zaznamenali reakce běžných lidí a obecnou revoluční atmosféru v tehdejší době ve Švýcarsku, a aby poukázali na nekalé praktiky politiků a finančníků. Tato skupina marxistických stoupenců, ale i amatérských filmařů, kteří si říkají GAR (Groupe Armee Revolutionnaire), se připravuje na svou dosud nejnáročnější úkol: unést chilského agenta, proniknout s ním do švýcarské banky nedaleko Curychu a přimět ho k přiznání se k nezákonným vazbám mezi Pinochetovou diktaturou a místními finančními praktikami.

IMDb  66 %

Operation Libertad online

Sledovat Operation Libertad online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Operation Libertad online, zda je ke stažení a zda má Operation Libertad dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 10. 2020
Předplatné za 155 Kč

Operation Libertad obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Operation Libertad, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Operation Libertad postavy.

Operation Libertad recenze a hodnocení

Ve filmu Operation Libertad hrají Laurent Capelluto, Nuno Lopes, Karine Guignard, Natacha Koutchoumov, Stipe Erceg, Jonathan Genet, Antonio Buil Pueyo.

Film Operation Libertad režíruje Nicolas Wadimoff.

Film Operation Libertad můžete vidět na Edison.

Film Operation Libertad je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.