FB pixel TP pixel
The Lost Bladesman

Osamělý válečník

The Lost Bladesman
USA | 2011 | Drama | Válka | 107 minut

Kuan Jun-Čchang, generál panovníků dynastie Chan, byl prý vlkem s duší beránka. Nazývali ho Neporazitelným, přesto válku nenáviděl. Jednoho dne padl do zajetí Cchao Cchaa, obratného manipulátora, v jehož rukách se mladý císař stal pouhou loutkou. Cchao Cchao zatoužil po tom, aby se figurkou na šacho...

Kuan Jun-Čchang, generál panovníků dynastie Chan, byl prý vlkem s duší beránka. Nazývali ho Neporazitelným, přesto válku nenáviděl. Jednoho dne padl do zajetí Cchao Cchaa, obratného manipulátora, v jehož rukách se mladý císař stal pouhou loutkou. Cchao Cchao zatoužil po tom, aby se figurkou na šachovnici jeho intrik stal i generál Kuan a snažil se ho přimět, aby bojoval po jeho boku. Po jedné z vítězných bitev, ve které Kuan znovu stvrdil mýtus o své neporazitelnosti, se však po celé říši rozletěl císařský výnos, který přikazoval, aby byl generál zbaven života. Osamělý válečník se od té doby musí vypořádat s řadou nástrah lstivých nepřátel.V hlavní roli čínského velkofilmu plného atraktivních bojových scén uvidíte herce, producenta, režiséra a mistra bojových umění Donnieho Yena, který se tímto druhem sportu zabývá od dětství a ve filmu předvádí nadčasové choreografie ve stylu filmů Hrdina nebo Tygr a drak.

IMDb  60 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Osamělý válečník online

Osamělý válečník online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Osamělý válečník obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Osamělý válečník, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Osamělý válečník postavy.

Donnie Yen
Donnie Yen
Hraje
Jiang Wen
Jiang Wen
Hraje
Sun Li
Sun Li
Hraje
Shao Bing
Shao Bing
Hraje
Andy On
Andy On
Hraje
Wang Xuebing
Wang Xuebing
Hraje
Dong Yong
Dong Yong
Hraje
Li Zonghan
Li Zonghan
Hraje
Felix Chong
Felix Chong
Režie
Alan Mak
Alan Mak
Režie

Osamělý válečník novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Osamělý válečník, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších filmů, které najdete na YouTube kanále Filmy česky a zadarmo
15 nejlepších filmů, které najdete na YouTube kanále Filmy česky a zadarmo
14.04.2020 | České novinky

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo v uplynulých 3 týdnech přinesl dohromady 15 oblíbených českých filmů, které jsou dostupné vždy po dobu 30 dní. Kromě těchto "koronavirových" přídavků však kanál nabízí i další filmy. Pojďme se podívat na ty nejlepší.

Osamělý válečník recenze a hodnocení