FB pixel TP pixel
A Perfect Day
A Perfect Day

Perfektní den

A Perfect Day
Španělsko | 2015 | Válečné filmy | Válka | 106 minut

První obětí všech válečných konfliktů bývá zdravý rozum. A přesně to se stalo i skupince humanitárních pracovníků, která pomáhá ve válečné zóně kdesi na Balkáně. Sophie (Mélanie Thierry) je v partě nováčkem a chce spasit svět. Mambrú (Benicio Del Toro) už všechno viděl a chce domů. Káťa (Olga Kuryle...

První obětí všech válečných konfliktů bývá zdravý rozum. A přesně to se stalo i skupince humanitárních pracovníků, která pomáhá ve válečné zóně kdesi na Balkáně. Sophie (Mélanie Thierry) je v partě nováčkem a chce spasit svět. Mambrú (Benicio Del Toro) už všechno viděl a chce domů. Káťa (Olga Kurylenko) kdysi chtěla získat Mambrúa a tlumočník Damir (Fedja Stukan) chce, aby válka už konečně skončila. „B\ (Tim Robbins) ani neví, co vlastně chce. Teď mají na krku jednu z posledních studní, která je zdrojem vody pro několik vesnic a právě teď v ní plave mrtvola. Vytáhnout tělo a vyčistit studnu, zdánlivě jednoduchý úkol, se postupně stává neřešitelným. Počínaje marným sháněním pevného provazu, přes bloudění horskými cestami, na kterých leží zaminované krávy, až po nesmyslné příkazy od velitelů vojsk OSN. Při řešení úkolů tak občas musí sáhnout k netradičním nebo rovnou šíleným řešením. Zároveň nesmí zapomínat, že jsou na území, kterým se prohnala válka a ta se může zase kdykoliv probudit.

IMDb  68 % CSFD  73 %

Perfektní den online

Sledovat Perfektní den online můžeš na KVIFF TV, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Perfektní den online, zda je ke stažení a zda má Perfektní den dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 11. 2. 2023
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Prima Plus
Prima Plus
původní znění | český dabing | od 11. 4. 2020
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Perfektní den obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Perfektní den, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Perfektní den postavy.

Perfektní den recenze a hodnocení

Ve filmu Perfektní den hrají Olga Kurylenko, Benicio del Toro, Tim Robbins, Mélanie Thierry.

Film Perfektní den režíruje .

Film Perfektní den má 106 minut.

Film Perfektní den můžete vidět na KVIFF TV, Prima Plus, Voyo.

Film Perfektní den je online na KVIFF TV, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.