FB pixel TP pixel
'71
'71

71

'71
Velká Británie | 2014 | Drama | Válka | 99 minut

Velká Británie, rok 1971. Konflikt v Severním Irsku se blíží občanské válce. Vojín Gary Hook spolu s ostatními doufá, že bude odvelen do Německa, ale kvůli zhoršující se bezpečnostní situaci je jednotka přesunuta do Belfastu. Situace je náročná a chaotická, město je rozděleno na loajální protestanty...

Velká Británie, rok 1971. Konflikt v Severním Irsku se blíží občanské válce. Vojín Gary Hook spolu s ostatními doufá, že bude odvelen do Německa, ale kvůli zhoršující se bezpečnostní situaci je jednotka přesunuta do Belfastu. Situace je náročná a chaotická, město je rozděleno na loajální protestanty a nepřátelské katolíky, je plné vojáků, tajných a dvojích agentů. Během jednoho výjezdu je Gary omylem zanechán v rozvášněném davu a ocitá se tváří v tvář boji na život a na smrt ve snaze dostat se zpět k jednotce. V průběhu nedobrovolné odysey jsou mu věrnými společníky nejistota, zmatek, strach a beznaděj. Talentovaný režisér umožňuje divákovi zažít fyzický pocit paranoie a úzkosti, které v druhé části filmu opouštějí konkrétnost daného příběhu a ústí v obecnou kritiku války a násilí. Obrovský podíl na intenzitě divákova prožitku má kamera snímající postavy z bezprostřední blízkosti a působivá vizuální stránka stejně jako autentický herecký výkon Jacka O'Connella v roli Garyho.

Hrají: Jack O'Connell, Paul Anderson, Sean Harris, Sam Reid, Sam Hazeldine, Charlie Murphy, Valene Kane

Režie: Yann Demange

IMDb  72 % Kinobox  71 %

71 online

Sledovat 71 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film 71 online, zda je ke stažení a zda má 71 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

71 recenze a hodnocení

Ve filmu 71 hrají Jack O'Connell, Paul Anderson, Sean Harris, Sam Reid, Sam Hazeldine, Charlie Murphy, Valene Kane.

Film 71 režíruje Yann Demange.

Film 71 má 99 minut.

Film 71 můžete vidět na iTunes.

Film 71 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.