FB pixel TP pixel
Monsieur Batignole
Monsieur Batignole

Pan Batignole

Monsieur Batignole
Francie | 2002 | Drama | Druhá světová válka | 100 minut

Píše se rok 1942 - v okupované Paříži žije apolitický hokynář Edmond Batignole se svou ženou a dcerou v malém bytě v domě, kde má zároveň i svůj obchod. Jeho budoucí zeť Pierre-Jean Lamour je nacistický kolaborant; poté, co udá a nechá zatknout židovskou rodinu Bernsteinů, se do jejich zabaveného by...

Píše se rok 1942 - v okupované Paříži žije apolitický hokynář Edmond Batignole se svou ženou a dcerou v malém bytě v domě, kde má zároveň i svůj obchod. Jeho budoucí zeť Pierre-Jean Lamour je nacistický kolaborant; poté, co udá a nechá zatknout židovskou rodinu Bernsteinů, se do jejich zabaveného bytu nastěhuje právě Batignole s rodinou. O pár dnů později se však do jejich nového bytu vrátí mladý Simon Bernstein, kterému se podařilo nacistům uprchnout. Batignole ho objeví a z lítosti se ho rozhodne v domě ukrýt, aniž by cokoliv řekl Pierre-Jeanovi nebo své ženě. Později se k Simonovi ještě přidají dva jeho bratranci. Když je Pierre-Jean objeví, rozhodne se Batignole je tajně přepravit do Švýcarska."

IMDb  70 % CSFD  71 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Pan Batignole online

Pan Batignole online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pan Batignole obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pan Batignole, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pan Batignole postavy.

Pan Batignole recenze a hodnocení

Ve filmu Pan Batignole hrají Gérard Jugnot, Jules Sitruk, Michele Garcia, Jean-Paul Rouve, Alexia Portal, Violette Blanckaert, Daphné Baiwir.

Film Pan Batignole režíruje Gérard Jugnot.

Film Pan Batignole má 100 minut.

Film Pan Batignole není zatím nikde online.

Film Pan Batignole není zatím kde sledovat.