FB pixel TP pixel
Mr. Magoo

Pan Magor

Mr. Magoo
USA | 1997 | Komedie | Situace | 84 minut

Quincy Magor (Leslie Nielsen) je výstřední milionář s otevřeným srdcem, slabým zrakem a neuvěřitelnou klikou, bez které by se v životě neobešel. Pan Magor totiž zásadně odmítá nosit brýle. Přesto díky svému štěstí jako zázrakem bez úhony propluje každou nebezpečnou situací. A většinou ani netuší, na...

Quincy Magor (Leslie Nielsen) je výstřední milionář s otevřeným srdcem, slabým zrakem a neuvěřitelnou klikou, bez které by se v životě neobešel. Pan Magor totiž zásadně odmítá nosit brýle. Přesto díky svému štěstí jako zázrakem bez úhony propluje každou nebezpečnou situací. A většinou ani netuší, na jak tenkém vlásku visel jeho život. Tentokrát se pan Magor náhodou zapletl do loupeže diamantu nedozírné hodnoty. Díky jeho pověstné klice odešli zloději s nepořízenou a drahokam se shodou náhod ocitl v jeho kapse. Krásná lupička Luanne LeSeur se ale nehodlá vzdát své kořisti a snaží se z popleteného milionáře učinit oběť svých rafinovaně ukutých piklů. Pan Magor a jeho synovec Waldo se navíc brzy ocitají ve dvojím ohni. V patách totiž mají nejenom padouchy, ale i agenty FBI, kteří se domnívají, že právě pan Magor je pachatelem mimořádně rafinované loupeže. Bláznivý rej nedorozumění, honiček a odvážných kaskadérských kousků může začít.

Hrají: Leslie Nielsen, Kelly Lynch, Matt Keeslar, Nick Chinlund, Stephen Tobolowsky, Emie Hudson, Jennifer Garner

Režie: Stanley Tong

IMDb  40 % Kinobox  38 %

Pan Magor online

Sledovat Pan Magor online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pan Magor online, zda je ke stažení a zda má Pan Magor dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 11. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pan Magor zajímavosti

Tržby v českých kinech
4 591 537 Kč
Návštěvnost v českých kinech
89 997 diváků

Pan Magor recenze a hodnocení

Ve filmu Pan Magor hrají Leslie Nielsen, Kelly Lynch, Matt Keeslar, Nick Chinlund, Stephen Tobolowsky, Emie Hudson, Jennifer Garner.

Film Pan Magor režíruje Stanley Tong.

Film Pan Magor má 84 minut.

Film Pan Magor vidělo v českých kinech 89 997 diváků.

Film Pan Magor můžete vidět na Disney Plus.

Film Pan Magor je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.