FB pixel TP pixel
A Haunted House

Pár nenormálních aktivit

A Haunted House
USA | 2013 | Pár nenormálních aktivit | Komedie | Parodie | 86 minut

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kn...

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život…

IMDb  50 %

Pár nenormálních aktivit online

Sledovat Pár nenormálních aktivit online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pár nenormálních aktivit online, zda je ke stažení a zda má Pár nenormálních aktivit dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč

Pár nenormálních aktivit obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pár nenormálních aktivit, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pár nenormálních aktivit postavy.

Pár nenormálních aktivit zajímavosti

Rozpočet
2 500 000 $
Celosvětové tržby
60 141 683 $
Tržby v USA
40 041 683 $
Tržby v českých kinech
624 273 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 594 diváků

Pár nenormálních aktivit recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pár nenormálních aktivit?

Ve filmu Pár nenormálních aktivit hrají Marlon Wayans, Essence Atkins, Nick Swardson, Cedric the Entertainer, David Koechner, Dave Sheridan, Liana Mendoza.

Film Pár nenormálních aktivit režíruje Michael Tiddes.

Film Pár nenormálních aktivit má 86 minut.

Film Pár nenormálních aktivit měl rozpočet 2 500 000 $.

Film Pár nenormálních aktivit vidělo v českých kinech 4 594 diváků.

Film Pár nenormálních aktivit můžete vidět na Voyo.

Film Pár nenormálních aktivit je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.