FB pixel TP pixel
A Haunted House 2
A Haunted House 2

Pár nenormálních aktivit 2

A Haunted House 2
USA | 2014 | Pár nenormálních aktivit | Komedie | Parodie | 87 minut

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kn...

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život…

Hrají: Marlon Wayans, Jaime Pressly, Essence Atkins, Gabriel Iglesias, Missi Pyle, Ashley Rickards, Affion Crockett

Režie: Michael Tiddes

IMDb  47 % Kinobox  61 %

Pár nenormálních aktivit 2 online

Sledovat Pár nenormálních aktivit 2 online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pár nenormálních aktivit 2 online, zda je ke stažení a zda má Pár nenormálních aktivit 2 dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pár nenormálních aktivit 2 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Pár nenormálních aktivit 2?

Ve filmu Pár nenormálních aktivit 2 hrají Marlon Wayans, Jaime Pressly, Essence Atkins, Gabriel Iglesias, Missi Pyle, Ashley Rickards, Affion Crockett.

Film Pár nenormálních aktivit 2 režíruje Michael Tiddes.

Film Pár nenormálních aktivit 2 má 87 minut.

Film Pár nenormálních aktivit 2 můžete vidět na Voyo.

Film Pár nenormálních aktivit 2 je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.