FB pixel TP pixel
Bastards

Parchanti spí dobře

Bastards
Německo | 2013 | Thrillery | Psychologické | 100 minut

V temném thrilleru z noční Paříže se námořní kapitán Marco Silvestri (Vincent Lindon) vrací narychlo na souš, aby pomohl své sestře Sandře. Sandřin manžel spáchal za tajemných okolností sebevraždu, rodinný podnik se potápí a dcera Justin má psychické problémy. Zprvu se zdá, že za vším stojí bohatý ...

V temném thrilleru z noční Paříže se námořní kapitán Marco Silvestri (Vincent Lindon) vrací narychlo na souš, aby pomohl své sestře Sandře. Sandřin manžel spáchal za tajemných okolností sebevraždu, rodinný podnik se potápí a dcera Justin má psychické problémy. Zprvu se zdá, že za vším stojí bohatý a mocný obchodník Edouard Laporte. Marco se proto přistěhuje do domu, kde žije Laporteova krásná milenka (Chiara Mastroianni) s jejich malým synem, a osnuje pomstu mocnému nepříteli. Postupně ale zjišťuje, že věci nejsou tím, čím se zdají být.

Hrají: Vincent Lindon, Vincent Lindon, Chiara Mastroianni, Chiara Mastroianni, Julie Bataille, Julie Bataille, Michel Subor

Režie: Claire Denis

IMDb  61 % Kinobox  58 %

Parchanti spí dobře online

Sledovat Parchanti spí dobře online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Parchanti spí dobře online, zda je ke stažení a zda má Parchanti spí dobře dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | české titulky | od 21. 6. 2021
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Parchanti spí dobře recenze a hodnocení

Ve filmu Parchanti spí dobře hrají Vincent Lindon, Vincent Lindon, Chiara Mastroianni, Chiara Mastroianni, Julie Bataille, Julie Bataille, Michel Subor.

Film Parchanti spí dobře režíruje Claire Denis.

Film Parchanti spí dobře má 100 minut.

Film Parchanti spí dobře můžete vidět na DaFilms.

Film Parchanti spí dobře je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.