FB pixel TP pixel
Pasti, pasti, pasticky

Pasti, pasti, pastičky

Pasti, pasti, pasticky
Česko | 1998 | Drama | Pomsta | 124 minut

Na počátku je architekt Petr a vadnoucí zájem o sex zkorumpovaného poslance a bývalého spolužáka Dohnala. Ten totiž s Petrovou asistencí znásilní mladou veterinářku Lenku. Dívka však využije...

Na počátku je architekt Petr a vadnoucí zájem o sex zkorumpovaného poslance a bývalého spolužáka Dohnala. Ten totiž s Petrovou asistencí znásilní mladou veterinářku Lenku. Dívka však využije své profese, oba muže uspí a profesionálně vykastruje. Všichni tři se tak dostávají do eskalující spirály problémů. Dohnal se snaží celou věc ututlat před veřejností, Petr se jen s velkým vypětím zbavuje dívek, které mu víc než zřetelně dávají najevo svou přízeň a Lenka, ta se zhroutí vinou svého přítele, ekologického aktivisty Michala, který ji nejprve raní svým necitlivým přístupem, poté zradou, když se stane milencem její nejlepší kamarádky Anny a nakonec bezohledným pokusem využít znásilnění Lenky k vydírání Dohnala, náměstka ministra pro životní prostředí, kterým by zabránil výstavbě nového dálničního obchvatu.

IMDb  64 %

Pasti, pasti, pastičky online

Sledovat Pasti, pasti, pastičky online můžeš na Prima Videopůjčovna, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pasti, pasti, pastičky online, zda je ke stažení a zda má Pasti, pasti, pastičky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 12. 2021
Cena nezjištěna

Pasti, pasti, pastičky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pasti, pasti, pastičky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pasti, pasti, pastičky postavy.

Pasti, pasti, pastičky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pasti, pasti, pastičky, které najdeš na našem webu.

55 nejlepších filmů, které jsou od května dostupné na Netflixu
55 nejlepších filmů, které jsou od května dostupné na Netflixu
01.06.2020 | Tipy na film

V květnu se Netflix ohledně filmů rozhodně nedržel zkrátka a přinesl více než stovku nově přidaných kousků různé kvality. Nebudeme vás trápit indickými či africkými dramaty. Podíváme se na to nejzajímavější a nejlepší, co se na Netflixu za poslední měsíc objevilo.

10 českých filmů podle skutečné události
10 českých filmů podle skutečné události
11.05.2018 | České novinky

Občas má člověk pocit, že tady chcípl pes. Ale jindy se tu dějou hotový dramata… Jen to zfilmovat. Mrkejte na náš výběr 10 českých filmů podle skutečné události.

Pasti, pasti, pastičky recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Pasti, pasti, pastičky vidělo v českých kinech 142 050 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 7 611 428 Kč.