FB pixel TP pixel
The Killing Floor
The Killing Floor

Patro Smrti

The Killing Floor
USA | 2007 | Horory | Záhada | 94 minut

Pro muže, který si jako úkol dal najít další skvělou hororovou předlohu, je pouze otázkou času, než se stane novou obětí těchto děsivých knih. Newyorský literární agent David Lamont se přestěhuje do tří podlažního luxusního bytu na Manhattanu. Brzy po nastěhování začne dostávat fotografie z násilnýc...

Pro muže, který si jako úkol dal najít další skvělou hororovou předlohu, je pouze otázkou času, než se stane novou obětí těchto děsivých knih. Newyorský literární agent David Lamont se přestěhuje do tří podlažního luxusního bytu na Manhattanu. Brzy po nastěhování začne dostávat fotografie z násilných zločinů, které byly nafoceny v jeho novém bytě. Tyto zneklidňující fotky jsou brzy doplněny o videokazetu, na které je zaznamenán každý Davidův pohyb. Den ode dne je David blíže nejděsivější noční můře, kterou tak intenzivně hledá v knižních předlohách.

IMDb  55 %

Patro Smrti online

Sledovat Patro Smrti online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Patro Smrti online, zda je ke stažení a zda má Patro Smrti dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 10. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Patro Smrti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Patro Smrti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Patro Smrti postavy.

Marc Blucas
Marc Blucas
David Lamont
Shiri Appleby
Shiri Appleby
Rebecca Fay
Reiko Aylesworth
Reiko Aylesworth
Audrey Levine
Joel Leffert
Joel Leffert
Goodman
Jeffrey Carlson
Jeffrey Carlson
Jared Thurber
Bethany Butler
Bethany Butler
Female Caterer
Andrew Weems
Andrew Weems
Bobby Reed
Allison McAtee
Allison McAtee
Kathy Mahoni
Tina Benko
Tina Benko
Executive #2
Gideon Raff
Gideon Raff
Režie

Patro Smrti recenze a hodnocení