FB pixel TP pixel
Pretty Ugly People
Pretty Ugly People

Pěkně hnusný lidi

Pretty Ugly People
USA | 2009 | Romantická komedie | 99 minut

Lucy (Misy Pyle) bojovala celý život s obezitou, a protože "jí zbývá už jen chvilka", chce strávit poslední týden se svými nejlepšími přáteli z vysoké školy, jak si je pamatovala. Když Lucyini přátelé přijedou, brzy přijdou na to, že Lucy vůbec neumírá. Lucy si zase brzy uvědomí, že její přátelé ma...

Lucy (Misy Pyle) bojovala celý život s obezitou, a protože "jí zbývá už jen chvilka", chce strávit poslední týden se svými nejlepšími přáteli z vysoké školy, jak si je pamatovala. Když Lucyini přátelé přijedou, brzy přijdou na to, že Lucy vůbec neumírá. Lucy si zase brzy uvědomí, že její přátelé mají daleko do těch "úžasných a dokonalých" přátel, jak si je pamatovala, a že její poslední přání nebyl právě ten nejlepší nápad. Skupina se brzy octne na čtyřdenním pochodu, bez moderních vymožeností i možnosti úkrytu. Na klikaté cesta do kopce vyplavou na povrch všechny vnitřní démony a strachy a každý člen výpravy si z dobrodružství odnese něco, co si nikdy nedokázal ani představit.

Hrají: Missi Pyle, Melissa McCarthy, Josh Hopkins, Octavia Spencer, Jack Noseworthy, Larry Sullivan, Allison Janney

Režie: Tate Taylor

IMDb  49 % Kinobox  36 %

Pěkně hnusný lidi online

Sledovat Pěkně hnusný lidi online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pěkně hnusný lidi online, zda je ke stažení a zda má Pěkně hnusný lidi dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 3. 7. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pěkně hnusný lidi recenze a hodnocení

Ve filmu Pěkně hnusný lidi hrají Missi Pyle, Melissa McCarthy, Josh Hopkins, Octavia Spencer, Jack Noseworthy, Larry Sullivan, Allison Janney.

Film Pěkně hnusný lidi režíruje Tate Taylor.

Film Pěkně hnusný lidi má 99 minut.

Film Pěkně hnusný lidi můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Pěkně hnusný lidi je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.