FB pixel TP pixel
Pippi Longstocking
Pippi Longstocking

Pippi Longstocking

Pippi Longstocking
| 1969 | 25 minut | 1 řad(a) | 13 epizod

Díky pihovatému nosíku a dvěma copům, které jí trčí z hlavy jako antény, si Pippi získala srdce malých i velkých diváků. Nikdo se nevyrovná její velkodušnosti, šibalství a samozřejmě síle. Protože její otec tráví většinu času na moři, žije Pippi sama v domě se svými oblíbenými domácími zvířátky, str...

Díky pihovatému nosíku a dvěma copům, které jí trčí z hlavy jako antény, si Pippi získala srdce malých i velkých diváků. Nikdo se nevyrovná její velkodušnosti, šibalství a samozřejmě síle. Protože její otec tráví většinu času na moři, žije Pippi sama v domě se svými oblíbenými domácími zvířátky, strakatým koněm a chytrou opičkou. Má i dva kamarády, Tommyho a Anniku, kteří jsou však přece jenom lépe vychovaní než ona. Pippi žije ve světě, kde se realita mísí s dětským snem. Pipi Dlouhá Punčocha vznikla z příběhů, které Astrid Lindgrenová vyprávěla své dceři před spaním. Kniha se stala rychle velmi úspěšnou a udělala z Lindgrenové mezinárodně známou autorku. Kniha známé švédské autorky Astrid Lindgrenové vyšla už v roce 1949, ale dobrodružství snad nejpopulárnější dětské hrdinky byla zfilmována až po téměř dvaceti letech – a ještě mnohokrát potom. Úspěch prvního filmu způsobil, že kromě televizního seriálu byly natočeny ještě dvě pokračování (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka).

Pippi Longstocking obsazení

Herci: Inger Nilsson, Maria Persson, Pär Sundberg, Margot Trooger, Hans Clarin, Paul Esser

Režie: Olle Hellbom

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Pippi Longstocking online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Pippi Longstocking online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Pippi Longstocking dabing nebo titulky.

Pippi Longstocking celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Pippi Longstocking Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V seriálu Pippi Longstocking hrají Inger Nilsson, Maria Persson, Pär Sundberg, Margot Trooger, Hans Clarin, Paul Esser.

Seriál Pippi Longstocking není zatím nikde online.

Seriál Pippi Longstocking není zatím kde sledovat.