FB pixel TP pixel
Broadcast Signal Intrusion
Broadcast Signal Intrusion

Pirátská vysílání

Broadcast Signal Intrusion
USA | 2021 | Thrillery | Zmizení | 104 minut

Jamese (Harry Shum Jr.) už tři roky pronásleduje náhlé a nevysvětlitelné zmizení jeho ženy. Jediné rozptýlení mu skýtá práce, konkrétně archivace starých videí. Jednoho večera při sledování deset let starých záznamů z televizních zpráv objeví podivné přerušení signálu, které ho velmi znepokojí. A po...

Jamese (Harry Shum Jr.) už tři roky pronásleduje náhlé a nevysvětlitelné zmizení jeho ženy. Jediné rozptýlení mu skýtá práce, konkrétně archivace starých videí. Jednoho večera při sledování deset let starých záznamů z televizních zpráv objeví podivné přerušení signálu, které ho velmi znepokojí. A po něm následují další... James odhaluje šokující souvislosti mezi zlověstným pirátským vysíláním a svou pohřešovanou ženou. Přinesou mu nové důkazy vytoužené odpovědi, nebo jen nekonečnou noční můru? Film je inspirován dosud neobjasněnými zásahy do nočních zpráv, k nimž došlo v Chicagu koncem 80. let minulého století.

IMDb  54 % CSFD  53 %

Pirátská vysílání online

Sledovat Pirátská vysílání online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pirátská vysílání online, zda je ke stažení a zda má Pirátská vysílání dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pirátská vysílání obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pirátská vysílání, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pirátská vysílání postavy.

Kelley Mack
Kelley Mack
Alice
Chris Sullivan
Chris Sullivan
Phreaker
James Swanton
James Swanton
Sal-E Sparx
Justin Welborn
Justin Welborn
Michael
Madrid St. Angelo
Madrid St. Angelo
The Proprietor
Arif Yampolsky
Arif Yampolsky
Chester
Michael B. Woods
Michael B. Woods
MacAlister
Steve Pringle
Steve Pringle
Dr. Stuart Lithgow
Ben Lovett
Ben Lovett
Hudba
Jacob Gentry
Jacob Gentry
Režie

Pirátská vysílání recenze a hodnocení

Ve filmu Pirátská vysílání hrají Harry Shum Jr., Kelley Mack, Chris Sullivan, James Swanton, Justin Welborn, Madrid St. Angelo, Jennifer Jelsema.

Film Pirátská vysílání režíruje Jacob Gentry.

Film Pirátská vysílání má 104 minut.

Film Pirátská vysílání můžete vidět na HBO Max.

Film Pirátská vysílání je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.