FB pixel TP pixel
Surveillance
Surveillance

Pod kontrolou

Surveillance
USA | 2008 | Thrillery | 97 minut

Extrémně nebezpeční masoví vrazi projíždí krajinou a mezi lidmi se šíří strach. Policie je bezradná, dokud maskované vrahy při jedné akci náhodou nezahlédne trojice očitých svědků – starší policista, osmiletá holčička a mladá žena závislá na drogách. Na jejich výslechy pod dohledem kamer jsou povolá...

Extrémně nebezpeční masoví vrazi projíždí krajinou a mezi lidmi se šíří strach. Policie je bezradná, dokud maskované vrahy při jedné akci náhodou nezahlédne trojice očitých svědků – starší policista, osmiletá holčička a mladá žena závislá na drogách. Na jejich výslechy pod dohledem kamer jsou povoláni dva speciální agenti FBI. Původně rutinní práce se brzy změní v tajemnou hru, kterou mezi sebou svědci a agenti hrají. Nikdo zde totiž nemluví pravdu. Originální příběh s nečekaným zvratem natočila režisérka Jennifer Lynchová, dcera významného režiséra Davida Lynche.

IMDb  64 % CSFD  64 %

Pod kontrolou online

Sledovat Pod kontrolou online můžeš na Filmy v češtině, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pod kontrolou online, zda je ke stažení a zda má Pod kontrolou dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | SD kvalita | od 9. 12. 2016
Zdarma
iTunes
iTunes
český dabing | od 26. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč

Pod kontrolou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Pod kontrolou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Pod kontrolou postavy.

Pod kontrolou recenze a hodnocení

Ve filmu Pod kontrolou hrají Julia Ormond, Bill Pullman, Pell James, Caroline Aaron, Hugh Dillon, David Gane, Gill Gayle.

Film Pod kontrolou režíruje Jennifer Chambers Lynch.

Film Pod kontrolou má 97 minut.

Film Pod kontrolou můžete vidět na Filmy v češtině, iTunes.

Film Pod kontrolou je online na Filmy v češtině, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.