FB pixel TP pixel
Another Harvest Moon

Podzimní úplněk

Another Harvest Moon
USA | 2010 | Drama | Doják | 89 minut

Dojemné drama o čtyřech starých Američanech, kteří se vyrovnávají se životem v domě s pečovatelskou službou. Frank (Ernest Borgnine), Ella (Anne Meara), Alice (Doris Roberts) a June (Piper Laurie) se každí ráno scházejí na partičku karet. Jsou si navzájem už skoro rodinou - nezištně si pomáhají, neu...

Dojemné drama o čtyřech starých Američanech, kteří se vyrovnávají se životem v domě s pečovatelskou službou. Frank (Ernest Borgnine), Ella (Anne Meara), Alice (Doris Roberts) a June (Piper Laurie) se každí ráno scházejí na partičku karet. Jsou si navzájem už skoro rodinou - nezištně si pomáhají, neustále se hašteří a společně se dělí o názory na život, smrt a všechno mezi tím. Jednoho dne se Frank svěří Elle, že už si nevzpomíná na tvář své ženy a že nechce žít dál jen proto, aby prodělal další mrtvici. Přesvědčí svého syna Jeffreyho (Richard Schiff), aby mu přinesl jeho starou pistoli - prý, aby si připomněl kamarády z druhé světové války. Ale co když má s pistolí docela jiné úmysly?"

IMDb  63 %

Podzimní úplněk online

Sledovat Podzimní úplněk online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Podzimní úplněk online, zda je ke stažení a zda má Podzimní úplněk dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 1. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč

Podzimní úplněk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Podzimní úplněk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Podzimní úplněk postavy.

Podzimní úplněk recenze a hodnocení

Ve filmu Podzimní úplněk hrají Ernest Borgnine, Piper Laurie, Anne Meara, Doris Roberts, Richard Schiff, Cybill Shepherd, Sunkrish Bala.

Film Podzimní úplněk režíruje Greg Swartz.

Film Podzimní úplněk má 89 minut.

Film Podzimní úplněk můžete vidět na Filmbox+.

Film Podzimní úplněk je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.