FB pixel TP pixel
Policie Modrava
Policie Modrava

Policie Modrava

Policie Modrava
Česko | 2015 | Krimi seriály | Případ týdne | Nové díly od 12. 11. 2019

Hlavní hrdinkou seriálu TV Nova Policie Modrava je zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteř...

Hlavní hrdinkou seriálu TV Nova Policie Modrava je zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu. V každé epizodě řeší Jana nový kriminální případ, na jejichž pozadí prožívá i soukromé vztahy. Děj doplňují svérázné a někdy i humorné figurky horských obyvatel. Mísí se v něm napětí a tajemství s lidskými osudy a to vše v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava.

Hrají: Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa

Režie: Jaroslav Soukup

IMDb  64 % Kinobox  51 %

Policie Modrava online

Sledovat Policie Modrava online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Policie Modrava online, zda je ke stažení a zda má Policie Modrava dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 7. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Policie Modrava recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
28.08.2017

Nebe a dudy. Dva seriály, které s novou sezonou představují premiérové druhé řady, nedělní Policie Modrava na Nově a pondělní Život a doba soudce A. K. na ČT, b......   Celá recenze

 50 %

V seriálu Policie Modrava hrají Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa.

Seriál Policie Modrava můžete vidět na Voyo.

Seriál Policie Modrava je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.