FB pixel TP pixel
Half Breakdown

Poločas rozpadu

Half Breakdown
Slovensko | 2007 | Komedie | 105 minut

Tragikomedie ze současné Bratislavy o rozpadu vztahů a hodnot, o vytrácení elementární slušnosti z našeho života. Majitel prosperující firmy, Viktor, náhodou zachrání mladou ženu před utonu...

Tragikomedie ze současné Bratislavy o rozpadu vztahů a hodnot, o vytrácení elementární slušnosti z našeho života. Majitel prosperující firmy, Viktor, náhodou zachrání mladou ženu před utonutím. Ženatý muž se do ní zamiluje, ona, studentka fotografie, však žije s výstředným muzikantem a ošetřovatelem laboratorních zvířat. Konzim a je přitom zároveň i rebelující dcerou Viktorova přítele z mládí Patrika a jeho ženy Bibi. Hlavní hrdina se zapléta do nerovného vztahu stále víc, zatímco jeho osamělá, bezdětná manželka, bývalá lékařka Karla hledá východisko z deprese, kterou jí komplikuje jak oddané dvoření neúnavného Valéra, tak kleptomanské výstřelky její matky, snažící se takto upoutat její pozornost . Viktorův únik ze zaběhnutých vztahů potvrzuje také odchod obchodní partnerky, někdejší milenky, z firmy. A tak se mu postupně posouvá jeho schizofrenní život až k nečekaně definitivnímu finále.

IMDb  63 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Poločas rozpadu online

Poločas rozpadu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Poločas rozpadu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poločas rozpadu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poločas rozpadu postavy.

Poločas rozpadu recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Poločas rozpadu vidělo v českých kinech 346 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 44 633 Kč.