FB pixel TP pixel
Polynésie
Polynésie

Polynésie

Polynésie
Česko | 2004 | Dokumenty | Cestopis

Jedinečný sedmidílný dokument o Francouzské POLYNÉSII těchto dnů. Autoři navštívili vedle známých a turisticky aktraktivních ostrovů, jako BORA BORA nebo RAIATEA, i ostrovy zapomenuté, jako např. FATU HIVA, kde Thor Heyerdahl poprvé formuloval svoji teorii o osídlení Oceánie z Peru. Dokument klade d...

Jedinečný sedmidílný dokument o Francouzské POLYNÉSII těchto dnů. Autoři navštívili vedle známých a turisticky aktraktivních ostrovů, jako BORA BORA nebo RAIATEA, i ostrovy zapomenuté, jako např. FATU HIVA, kde Thor Heyerdahl poprvé formuloval svoji teorii o osídlení Oceánie z Peru. Dokument klade důraz na vidění POLYNÉSIE "zevnitř", tedy za hranicemi běžného vnímání očima turistů. Velkým pomocníkem při pronikání do POLYNÉSKÉ reality, byl Jiří Tesař, znalec tamní společnosti, mravů a reálií. Nemalým přínosem filmu je i jeho estetická kvalita a dokonalé postprodukční zpracování, které potěší i diváka bez výrazného zájmu o fakta a čísla. Zhasněte světlo a sledujte na obrazovce pozemský ráj v Pacifiku.

Polynésie CSFD 73 %

Polynésie online

Sledovat Polynésie online CZ můžeš na KoukeYTe. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Polynésie online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Polynésie dabing nebo titulky.

KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Polynésie recenze a hodnocení

Ve filmu Polynésie hrají .

Film Polynésie režíruje .

Film Polynésie můžete vidět na KoukeYTe.

Film Polynésie je online na KoukeYTe, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.