FB pixel TP pixel
The Last of Robin Hood

Poslední láska Robina Hooda

The Last of Robin Hood
USA | 2014 | Drama | 92 minut

Vysloužilý voják Martin se po dvanácti letech služby vrací domů. Cestou se zastaví v malé valašské dědine, kterou ovládá lakomý a bezohledný fojt s pomocí podlézavého drába a místního faráře. Martin se stává svědkem toho jak pro pár dlužných grošů sebere vdovci Kryštofovi a jeho pěti dětem jedinou k...

Vysloužilý voják Martin se po dvanácti letech služby vrací domů. Cestou se zastaví v malé valašské dědine, kterou ovládá lakomý a bezohledný fojt s pomocí podlézavého drába a místního faráře. Martin se stává svědkem toho jak pro pár dlužných grošů sebere vdovci Kryštofovi a jeho pěti dětem jedinou kravku, jak zapírá zaplacení dluhu Jury a Juříčka, které pak nutí pracovat ve svém lese zadarmo, jak upírá dědický podíl svému bratrovi Štěpánovi, zamilovanému do půvabné Aničky. To všechno Martin nechce nechat jen tak a proto se rozhodne vesničanům pomoci a fojta ztrestat. Zanedlouho se ve vesnici začnou dít podivné věci a fojt má stále větší strach, že za vším je čert. Místo něj se objeví Martin s lstivým plánem, jehož hlavní součástí je recept na sekyrkovou polévku.Pozapomenutý snímek zpracovává valašskou lidovou pohádku o vojenském vysloužilci, jenž chytře nápálí hloupého, ale o to zištnějšího chamtivce. Zadání je jednoduché i přitažlivé - jak uvařit ze sekyrky polévku - avšak zpracování přes náběhy z folklórnímu ladění zůstává hodně neumělé, málo zajímavé.

IMDb  57 %

Poslední láska Robina Hooda online

Sledovat Poslední láska Robina Hooda online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední láska Robina Hooda online, zda je ke stažení a zda má Poslední láska Robina Hooda dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Poslední láska Robina Hooda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Poslední láska Robina Hooda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Poslední láska Robina Hooda postavy.

Poslední láska Robina Hooda recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poslední láska Robina Hooda?