FB pixel TP pixel
The Last of Robin Hood

Poslední láska Robina Hooda

The Last of Robin Hood
USA | 2014 | Drama | 92 minut

Vysloužilý voják Martin se po dvanácti letech služby vrací domů. Cestou se zastaví v malé valašské dědine, kterou ovládá lakomý a bezohledný fojt s pomocí podlézavého drába a místního faráře. Martin se stává svědkem toho jak pro pár dlužných grošů sebere vdovci Kryštofovi a jeho pěti dětem jedinou k...

Vysloužilý voják Martin se po dvanácti letech služby vrací domů. Cestou se zastaví v malé valašské dědine, kterou ovládá lakomý a bezohledný fojt s pomocí podlézavého drába a místního faráře. Martin se stává svědkem toho jak pro pár dlužných grošů sebere vdovci Kryštofovi a jeho pěti dětem jedinou kravku, jak zapírá zaplacení dluhu Jury a Juříčka, které pak nutí pracovat ve svém lese zadarmo, jak upírá dědický podíl svému bratrovi Štěpánovi, zamilovanému do půvabné Aničky. To všechno Martin nechce nechat jen tak a proto se rozhodne vesničanům pomoci a fojta ztrestat. Zanedlouho se ve vesnici začnou dít podivné věci a fojt má stále větší strach, že za vším je čert. Místo něj se objeví Martin s lstivým plánem, jehož hlavní součástí je recept na sekyrkovou polévku.Pozapomenutý snímek zpracovává valašskou lidovou pohádku o vojenském vysloužilci, jenž chytře nápálí hloupého, ale o to zištnějšího chamtivce. Zadání je jednoduché i přitažlivé - jak uvařit ze sekyrky polévku - avšak zpracování přes náběhy z folklórnímu ladění zůstává hodně neumělé, málo zajímavé.

Hrají: Dakota Fanning, Susan Sarandon, Kevin Kline, Patrick St. Esprit, Sean Flynn, Max Casella, Ben Winchell

Režie: Richard Glatzer, Wash Westmoreland

IMDb  57 % Kinobox  51 %

Poslední láska Robina Hooda online

Sledovat Poslední láska Robina Hooda online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Poslední láska Robina Hooda online, zda je ke stažení a zda má Poslední láska Robina Hooda dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Poslední láska Robina Hooda recenze a hodnocení

Tvůj názor na Poslední láska Robina Hooda?

Ve filmu Poslední láska Robina Hooda hrají Dakota Fanning, Susan Sarandon, Kevin Kline, Patrick St. Esprit, Sean Flynn, Max Casella, Ben Winchell.

Film Poslední láska Robina Hooda režíruje Richard Glatzer, Wash Westmoreland.

Film Poslední láska Robina Hooda má 92 minut.

Film Poslední láska Robina Hooda můžete vidět na iTunes.

Film Poslední láska Robina Hooda je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.