FB pixel TP pixel
Tales from the Crypt: Demon Knight
Tales from the Crypt: Demon Knight

Povídky ze záhrobí : Rytíř démon

Tales from the Crypt: Demon Knight
USA | 1995 | Horory | Démoni | 92 minut

Bojovník hájící barvy dobra tentokrát nevypadá jako chrabrý rytíř s tváří anděla. Spíš jako špinavý, zarostlý, unavený štvanec. K jeho dalšímu nerovnému střetnutí se zlem dochází ve zchátralém motelu a nedobrovolnými účastníky se stávají všichni jeho obyvatelé, tvořící téměř tradiční vzorek americké...

Bojovník hájící barvy dobra tentokrát nevypadá jako chrabrý rytíř s tváří anděla. Spíš jako špinavý, zarostlý, unavený štvanec. K jeho dalšímu nerovnému střetnutí se zlem dochází ve zchátralém motelu a nedobrovolnými účastníky se stávají všichni jeho obyvatelé, tvořící téměř tradiční vzorek americké obyvatelstva. Poněkud prázdná krasavice a její samolibý, patřičně podlý a zbabělý milenec, který zkazí co může, rázná majitelka motelu, starý ochlasta, malá holčička, dobrácký polda, křehká černá dívka, pracující v motelu jako uklízečka. Ani jeden z nich zpočátku netuší, kdo z obou nových příchozích mluví pravdu a hájí barvy dobra. Pozice se však velmi rychle vyjasní stejně jako předmět, o který se hraje. Vzácný flakón s posvěcenou krví, který je klíčem k otevření pekelných bran.Americký horor z roku 1995 je prvním celovečerním počinem spadajícím do úspěšného povídkového cyklu Povídek z krypty (u nás Povídek ze záhrobí). Vyprávění o lidech, bránících se ve starém domě útoku monster, sice patří k těm nejčastějším a zdánlivě už nemá co nového nabídnout, přesto je to tentokrát požitek, který by si žádný fanda horroru neměl nechat ujít.

Hrají: Billy Zane, William Sadler, Jada Pinkett Smith, Brenda Bakke, CCH Pounder, John Kassir, Dick Miller

Režie: Ernest R. Dickerson

IMDb  67 %

Povídky ze záhrobí : Rytíř démon online

Sledovat Povídky ze záhrobí : Rytíř démon online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Povídky ze záhrobí : Rytíř démon online, zda je ke stažení a zda má Povídky ze záhrobí : Rytíř démon dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Povídky ze záhrobí : Rytíř démon novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Povídky ze záhrobí : Rytíř démon, které najdeš na našem webu.

Velká čistka! Těchto 52 filmů opustí na konci února nabídku Netflixu
Velká čistka! Těchto 52 filmů opustí na konci února nabídku Netflixu
22.02.2021 | Tipy na film

Blíží se konec února, což znamená, že Netflixu opět vyprší licence na řadu snímků. Tento měsíc bude v tomto směru opravdu výživný, neboť Netflix přijde o více než 50 áčkových titulů ze svého katalogu.

22 nejlepších hororů, které si můžete pustit na Netflixu s češtinou
22 nejlepších hororů, které si můžete pustit na Netflixu s češtinou
22.10.2020 | Tipy na film

Halloween i české Dušičky se nezadržitelně blíží a ačkoli horor aktuálně zažíváme i v běžném životě napříč celým rokem, přesto neuškodí užít si trochu strašení i na televizní obrazovce. Pokud se chcete příjemně bát, vybrali jsme pro vás ty nejlepší filmy na Netflixu s českou podporou.

18 nejzajímavějších filmů a seriálů, které dorazí do konce srpna na Netflix
18 nejzajímavějších filmů a seriálů, které dorazí do konce srpna na Netflix
16.08.2020 | Tipy na film

Přehoupli jsme se do druhé poloviny srpna a to znamená dvě věci. Jednak už se děti třesou před vidinou návratu do školy, a Netflix odhaluje další tituly, které nás čekají do konce měsíce. Dali jsme tak dohromady seznam toho nejzajímavějšího, co nás v následujících dvou týdnech čeká.

Povídky ze záhrobí : Rytíř démon recenze a hodnocení

Tvůj názor na Povídky ze záhrobí : Rytíř démon?

Ve filmu Povídky ze záhrobí : Rytíř démon hrají Billy Zane, William Sadler, Jada Pinkett Smith, Brenda Bakke, CCH Pounder, John Kassir, Dick Miller.

Film Povídky ze záhrobí : Rytíř démon režíruje Ernest R. Dickerson.

Film Povídky ze záhrobí : Rytíř démon má 92 minut.

Film Povídky ze záhrobí : Rytíř démon můžete vidět na iTunes.

Film Povídky ze záhrobí : Rytíř démon je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.