FB pixel TP pixel
Pozvání spravedlivých
Pozvání spravedlivých

Pozvání spravedlivých

Pozvání spravedlivých
Česko | 1968 | Krimi filmy | Krimi drama

Televizní drama Romana Ráže je ukázkou lidských charakterů a povah. Ty se projeví poté, co skupina starých známých nedopatřením usmrtí jednoho ze svých přátel. Pak všichni hledají způsob, jak celou věc vysvětlit policii, nebo jak obvinit a obětovat tím jednoho z nich. Během vyprávění také vychází na...

Televizní drama Romana Ráže je ukázkou lidských charakterů a povah. Ty se projeví poté, co skupina starých známých nedopatřením usmrtí jednoho ze svých přátel. Pak všichni hledají způsob, jak celou věc vysvětlit policii, nebo jak obvinit a obětovat tím jednoho z nich. Během vyprávění také vychází na povrch otázka, zda byl tento muž skutečných přítelem, či zločincem a zrádcem.

Pozvání spravedlivých online

Sledovat Pozvání spravedlivých online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pozvání spravedlivých online, zda je ke stažení a zda má Pozvání spravedlivých dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 16. 1. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pozvání spravedlivých recenze a hodnocení

Ve filmu Pozvání spravedlivých hrají .

Film Pozvání spravedlivých režíruje .

Film Pozvání spravedlivých můžete vidět na iVysílání.

Film Pozvání spravedlivých je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.