FB pixel TP pixel
Přejděte na druhou stranu
Přejděte na druhou stranu

Přejděte na druhou stranu

Přejděte na druhou stranu
Česko | 1988 | Komediální seriály | Satira | Nové díly od 5. 1. 2021

Chodník uzavřen, přejděte na druhou stranu! Satirický seriál o práci jednoho pražského obvodního podniku bytového hospodářství... Příběhy z doby, kdy se o naše bydlení staral Obvodní podnik bytového hospodářství. V minulém režimu patřily OPBH všechny domy a byty v socialistickém vlastnictví, o něž s...

Chodník uzavřen, přejděte na druhou stranu! Satirický seriál o práci jednoho pražského obvodního podniku bytového hospodářství... Příběhy z doby, kdy se o naše bydlení staral Obvodní podnik bytového hospodářství. V minulém režimu patřily OPBH všechny domy a byty v socialistickém vlastnictví, o něž se měl starat, ale realita byla hodně jiná. Komunální satira o trablech lidí, kteří se snaží domoct spolupráce a pomoci od úřadu, který pro ně má zajišťovat opravy bydlení.

Přejděte na druhou stranu online

Sledovat Přejděte na druhou stranu online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přejděte na druhou stranu online, zda je ke stažení a zda má Přejděte na druhou stranu dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 8. 1. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přejděte na druhou stranu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Přejděte na druhou stranu?

V seriálu Přejděte na druhou stranu hrají .

Seriál Přejděte na druhou stranu můžete vidět na iVysílání.

Seriál Přejděte na druhou stranu je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.