FB pixel TP pixel
Príbehy obycejného sílenství

Příběhy obyčejného šílenství

Príbehy obycejného sílenství
Česko | 2005 | Komedie | Dramedy | 100 minut

Petr (Ivan Trojan) je mladý muž, který už by měl mít život pevně pod kontrolou. Stále se však, a ne vždy vlastní vinou, ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí jeho milostný ži...

Petr (Ivan Trojan) je mladý muž, který už by měl mít život pevně pod kontrolou. Stále se však, a ne vždy vlastní vinou, ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí jeho milostný život i původně slibnou kariéru leteckého dispečera. Z navigační věže spadnul až za volant vysokozdvižného vozíku v letištním překladišti a vztah s milovanou Janou nahradila ponižující pozice voyera za úplatu šmírujícího sousedy, kteří na „to“ potřebují diváky. Ani Petrovi rodiče nejsou úplně standardní. Matka je posedlá dobročinností a balíky s obnošeným šatstvem bombarduje oběti války i živelných katastrof na celém světě. Otec, který kdysi zvučným hlasem namlouval komentáře k socialistickým týdeníkům, se s dojemnou bezradností potácí v nových svobodných časech. Jeden náhodný telefonát a trocha černé magie nezadržitelně rozjíždějí kolotoč komických situací plných absurdity každodenního „obyčejného šílenství“.

IMDb  74 % CSFD  73 %

Příběhy obyčejného šílenství recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Příběhy obyčejného šílenství vidělo v českých kinech 230 274 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 22 795 140 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
26.09.2005 11:02:00

Takove zelenkovske...tzn hodne ujety humor, i kdyz casto velice trefny

 60 %

Tvůj názor na Příběhy obyčejného šílenství?