FB pixel TP pixel
The Little Vampire
The Little Vampire

Příběhy upírka Rudolfa

The Little Vampire
Německo | 2000 | Dobrodružné filmy | Dobrodružné fantasy | 95 minut

Tonymu je devět a právě se s rodiči přestěhoval z velkého města do malé vesničky v zapadlém koutu Skotska. Tam se Tonymu děje něco hodně divného: každou noc se mu zdá o upírech, ale neví proč. Tak ho to pohltí, že prostuduje všechny knížky o upírech, které najde. Pak se jednou večer k Tonymu do poko...

Tonymu je devět a právě se s rodiči přestěhoval z velkého města do malé vesničky v zapadlém koutu Skotska. Tam se Tonymu děje něco hodně divného: každou noc se mu zdá o upírech, ale neví proč. Tak ho to pohltí, že prostuduje všechny knížky o upírech, které najde. Pak se jednou večer k Tonymu do pokoje dostane velký netopýr, kterému je v patách lovec netopýrů. Ovšem tenhle netopýr není jen tak obyčejný: u Tonyho se promění v devítiletého upírka jménem Rudolf. Upírek má ukrutný hlad a myslí si, že Tony patří ,,k nim“. A tady začíná strašidelný, napínavý a veselý příběh kamarádství Tonyho, upírka Rudolfa a jeho upíří rodiny. Tihle upíři totiž nejsou vůbec obvyklí – živí se krví krav, klidně usnou v kufru auta a hlavně se chtějí stát zase úplně normálními lidmi. Ona je to totiž docela otrava, když už tři sta let je vám třeba devět a nemůžete vyrůst. K tomu je ovšem napřed nutné překonat spoustu nástrah a získat ztracenou polovinu záhadného amuletu. Dramatický a napínavý příběh plný záhad a nečekaných zvratů skončí dobře a úplně jinak, než byste čekali.

IMDb  57 % CSFD  57 %

Příběhy upírka Rudolfa online

Sledovat Příběhy upírka Rudolfa online můžeš na Stream, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příběhy upírka Rudolfa online, zda je ke stažení a zda má Příběhy upírka Rudolfa dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 11. 8. 2022
Předplatné za 159 Kč
Stream
Stream
od 3. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příběhy upírka Rudolfa obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Příběhy upírka Rudolfa, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Příběhy upírka Rudolfa postavy.

Jonathan Lipnicki
Jonathan Lipnicki
Tony Thompson
Richard E. Grant
Richard E. Grant
Frederick Sackville-Bagg
Jim Carter
Jim Carter
Rookery
Alice Krige
Alice Krige
Freda Sackville-Bagg
Pamela Gidley
Pamela Gidley
Dottie Thompson
Tommy Hinkley
Tommy Hinkley
Bob Thompson
Anna Popplewell
Anna Popplewell
Anna Sackville-Bagg
Dean Cook
Dean Cook
Gregory Sackville-Bagg
Elizabeth Berrington
Elizabeth Berrington
Elizabeth McAshton
Uli Edel
Uli Edel
Režie

Příběhy upírka Rudolfa recenze a hodnocení

Tvůj názor na Příběhy upírka Rudolfa?

Ve filmu Příběhy upírka Rudolfa hrají Jonathan Lipnicki, Richard E. Grant, Jim Carter, Alice Krige, Pamela Gidley, Tommy Hinkley, Anna Popplewell, Dean Cook, Iain De Caestecker, Elizabeth Berrington, Rollo Weeks.

Film Příběhy upírka Rudolfa režíruje Uli Edel.

Film Příběhy upírka Rudolfa má 95 minut.

Film Příběhy upírka Rudolfa můžete vidět na Stream, Voyo.

Film Příběhy upírka Rudolfa je online na Stream, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.