FB pixel TP pixel
The Little Vampire
The Little Vampire

Příběhy upírka Rudolfa

The Little Vampire
Německo | 2000 | Dobrodružné filmy | 95 minut

Tonymu je devět a právě se s rodiči přestěhoval z velkého města do malé vesničky v zapadlém koutu Skotska. Tam se Tonymu děje něco hodně divného: každou noc se mu zdá o upírech, ale neví proč. Tak ho to pohltí, že prostuduje všechny knížky o upírech, které najde. Pak se jednou večer k Tonymu do poko...

Tonymu je devět a právě se s rodiči přestěhoval z velkého města do malé vesničky v zapadlém koutu Skotska. Tam se Tonymu děje něco hodně divného: každou noc se mu zdá o upírech, ale neví proč. Tak ho to pohltí, že prostuduje všechny knížky o upírech, které najde. Pak se jednou večer k Tonymu do pokoje dostane velký netopýr, kterému je v patách lovec netopýrů. Ovšem tenhle netopýr není jen tak obyčejný: u Tonyho se promění v devítiletého upírka jménem Rudolf. Upírek má ukrutný hlad a myslí si, že Tony patří ,,k nim“. A tady začíná strašidelný, napínavý a veselý příběh kamarádství Tonyho, upírka Rudolfa a jeho upíří rodiny. Tihle upíři totiž nejsou vůbec obvyklí – živí se krví krav, klidně usnou v kufru auta a hlavně se chtějí stát zase úplně normálními lidmi. Ona je to totiž docela otrava, když už tři sta let je vám třeba devět a nemůžete vyrůst. K tomu je ovšem napřed nutné překonat spoustu nástrah a získat ztracenou polovinu záhadného amuletu. Dramatický a napínavý příběh plný záhad a nečekaných zvratů skončí dobře a úplně jinak, než byste čekali.

Hrají: Jonathan Lipnicki, Richard E. Grant, Jim Carter, Alice Krige, Pamela Gidley, Tommy Hinkley, Anna Popplewell

Režie: Uli Edel

IMDb  57 % Kinobox  59 %

Příběhy upírka Rudolfa online

Sledovat Příběhy upírka Rudolfa online můžeš na Stream, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Příběhy upírka Rudolfa online, zda je ke stažení a zda má Příběhy upírka Rudolfa dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 11. 8. 2022
Předplatné za 159 Kč
Stream
Stream
od 3. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Příběhy upírka Rudolfa recenze a hodnocení

Tvůj názor na Příběhy upírka Rudolfa?

Ve filmu Příběhy upírka Rudolfa hrají Jonathan Lipnicki, Richard E. Grant, Jim Carter, Alice Krige, Pamela Gidley, Tommy Hinkley, Anna Popplewell.

Film Příběhy upírka Rudolfa režíruje Uli Edel.

Film Příběhy upírka Rudolfa má 95 minut.

Film Příběhy upírka Rudolfa můžete vidět na Stream, Voyo.

Film Příběhy upírka Rudolfa je online na Stream, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.