FB pixel TP pixel
Direct Contact
Direct Contact

Přímý kontakt

Direct Contact
USA | 2009 | Akční filmy | Akční hrdinové | 90 minut

Bývalý příslušník amerických zvláštních jednotek Mike Riggis sedí ve vězení. Má však možnost získat svobodu a peníze výměnou za záchranu Any Galeové - Američanky, která byla unesena na příkaz nelítostného vojenského velitele. Mikovi se ji podaří osvobodit. Hned poté ovšem zjistí, že historka s únose...

Bývalý příslušník amerických zvláštních jednotek Mike Riggis sedí ve vězení. Má však možnost získat svobodu a peníze výměnou za záchranu Any Galeové - Američanky, která byla unesena na příkaz nelítostného vojenského velitele. Mikovi se ji podaří osvobodit. Hned poté ovšem zjistí, že historka s únosem byla jen trik, jak dostat Anu ven. Náš hrdina i jeho chráněnka se náhle stávají cílem pronásledování bezohledných vládních, polovojenských a zločineckých organizací – všech, kteří ho chtějí zabít a zmocnit se Any. Mike nemá koho požádat o pomoc. Nepřátelé jsou blíž a blíž a on sám musí v akcí nabitém thrilleru s akční hvězdou Dolphem Lundgrenem odhalit pravdu o Aně a přivést ji do bezpečí americké ambasády.

Hrají: Dolph Lundgren, Michael Paré, Bashar Rahal, James Chalke

Režie: Danny Lerner

IMDb  43 % Kinobox  42 %

Přímý kontakt online

Sledovat Přímý kontakt online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přímý kontakt online, zda je ke stažení a zda má Přímý kontakt dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přímý kontakt recenze a hodnocení

Ve filmu Přímý kontakt hrají Dolph Lundgren, Michael Paré, Bashar Rahal, James Chalke.

Film Přímý kontakt režíruje Danny Lerner.

Film Přímý kontakt má 90 minut.

Film Přímý kontakt můžete vidět na Filmbox+.

Film Přímý kontakt je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.